2020'nin En iyi mobil strateji oyunları

IOS-Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz en iyi strateji oyunları listesini inceleyebilirsiniz. Online veya offline (internet üzerinden veya internete ihtiyaç duymadan) olarak oynayabileceğiniz her kategoriden en iyi strateji oyunlarını bir arada bulabilir ve herhangi bir ek işleme gerek duymadan oyun altındaki linkleri kullanarak kolayca telefonunuza güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 


IOS ve Android oyunlar ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. En iyi mobil strateji oyunları listesini hazırlarken hem internette en çok gezilen aranan mobil oyunlara baktık hem de en çok indirilen mobil oyunları sizler için derledik.


Siz de "En iyi mobil strateji oyunları listemize yorum yaparak ve oy vererek katkıda bulunabilirsiniz.


en iyi oyunlar en iyi strateji oyunları en iyi mobil oyunlar 2020 nin en iyi oyunları android oyunlar iphone oyunları

1

clash-of-clans-eniyico-1590425747.jpg

Clash of Clans MObile

 IOS platformlarında bulunan ve çıktığı günden beridir en çok oynanan strateji oyunlarından biri olan Clash of Clans, online bir savaş strateji oyundur. Bu oyunda savaş ve yönetim stratejileri belirleyip gerçek oyunculara karşı oynuyor ve dilerseniz ittifaklar kurarak aldığınız zevki ikiye katlıyorsunuz. Clash of Clans, gerçekten iPhone'da oynanabilecek en iyi strateji oyunları arasındadır. Apple Store Google Play

Vote

10

2

default.jpg

Clash Of Kings

Clash Of Kings (En İyi Oyunlar Android)[/caption] Google Play'daki en iyi strateji oyunlarından bir diğeri de online oynanan Clash of Kings'tir. Gerçekten kaliteli ve en popüler oyunlardan biri olan Clash of Kings'i aşağıdaki linkten telefonunuza indirebilirsiniz. 

Vote

10

3

top-eleven-menejer-1590426149.jpg

Top Eleven 2018 - Futbol Menajeri - Mobil

Tüm mobil oyun platformlarının en meşhur futbol menajerlik oyunlarından biri olan Top Eleven, kesinlikle en iyi strateji oyunlarından bir tanesidir. Oyunda, kendi takımınızı kuruyor, çeşitli taktikler uygulayarak, gerçek kişilere karşı maçlar yapıyorsunuz. PC oyunları severlerlerin yakından bildiği oyunu mobil platformlara indirebilirsiniz

Vote

7

4

default.jpg

Age of Civilizations 

Age of Civilization, en iyi strateji oyunlarından bir tanesidir. Benim favori oyunlarım arasında bulunan bu oyunun oldukça basit bir arayüzü vardır. Oyunda bir ülkeyi yönetip fetihler yapıyor ve daha çok para kazanarak bir takım yatırımlar yapıyorsunuz.

Vote

3

5

kingdom-rush-eniyico-1590425812.jpg

Kingdom Rush Mobile

 Strateji oyunu deyince akla gelen ilk oyunlardan biri olan ve yıllardır en iyi strateji oyunlarından biri olarak gösterilen Kingdom Rush'ta savunma kulelerli oluşturarak, düşmanın kaleye sızmasını engellemeye çalışıyorsunuz. Tüm dünyada en çok oynanan strateji oyunlarından biri olan Kingdom Rush'ı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Apple Store    Google Play

Vote

2

6

default.jpg

Castle Clash

Android oyun dünyasının en iyi online strateji oyunlarından biri de Castle Clash'tır. Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan bu oyun, bu gün dünya çapında 110 milyon kişi tarafından oynanmaktadır. 

Vote

2

7

boom-beach-eniyico-1590426159.jpg

Boom Beach

Boom Beach, tıpkı Clash of Clans gibi bir online savaş strateji oyundur. Oyunda gemilerinizi toplayıp, düşmanlarınızın plajlarınızı basıyor ve onların adalarını fethetmeye çalışıyorsunuz. Adada yaşayan insanlara korku salıp, saltanatınız her geçen gün daha da güçlendiriyorsunuz

Vote

2

8

default.jpg

Hearthstone

Hearthstone (En İyi Android Oyunlar)[/caption] Hearthstone kartlarla oynanan bir strateji oyunu. Oyunda çeşitli özelliklere sahip bir çok kart var. Ve siz gerçek oyuncularla eşleşerek onlara karşı galip gelmeye çalışıyorsunuz. Bunu, elinizdeki kartları en iyi şekilde kullanarak yapıyorsunuz. Oynadıkça daha güçlü kartlar kazanıyor ve daha güçlü oyuncularla oynuyorsunuz. Hearthstone gerçekten kaliteli bir online strateji oyunu. Bu oyunu aşağıdaki linklerden telefonunuza indirebilirsiniz. 

Vote

1

9

default.jpg

Last Empire-War Z

Last Empire War Z, Android oyun dünyasındaki en iyi strateji oyunlarından biridir. Bu oyunda kendi hükümdarlığınızı kuruyor ve ve savaşlar yapıyorsunuz. APK'sını Google Play Store'dan ücretsiz indirebileceğiniz bu oyunu şiddetle tavsiye ediyoruz. 

Vote

1

10

default.jpg

Kingdom Rush

Kingdom Rush (En İyi Android Oyunlar) En iyi strateji oyunlarından biri olan ve üç serisi bulunan Kingdom Rush, mobilden oynanabildiği gibi bilgisayardan da oynanabilen bir savunma oyunudur. Bu muhteşem oyunda yapmanız gereken düşmanlarınızın kalenizden içeri girmesini engellemek ve onları henüz yoldayken yok etmektir. Oyunda topladığınız puanlarla çeşitli savunma binaları inşa edip bunları geliştirebiliyorsunuz. Her seviyede daha da zorlaşan bu oyunu kesinlikle seveceksiniz. Android ve iPhone telefonlarınızda oynayabileceğiniz en iyi strateji oyunlarından biri olan Kingdom Rush'ı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. 

Vote

0

11

default.jpg

Jungle Heat: War of Clans

Jungle Heat, en iyi strateji oyunlarından bir tanesidir. Daha çok savaş temalı olan bu oyun, Android oyun dünyasında bulunan en iyi strateji oyunlarından bir tanesidir.   

Vote

0

12

default.jpg

Game of War - Fire Age

Game of War - Fire Age (En İyi Android Oyunlar)[/caption] Game of War tıpkı Clash of Clans gibi stratejik bir savaş oyunudur. Bu oyunda kendinize bir şehir inşa edip, şehrinizi çeşitli alanlarda geliştirmeye çalışıyor ve çeşitli askerler yetiştiriyorsunuz. Bir süre sonra etrafınızdaki ülkelere savaş açıyor ve onları yenmeye çalışıyorsunuz. Mobil oyun dünyasının en iyi strateji oyunlarından biri olan Game of War oynarken eğlenebileceğiniz oyunlardan biri. 

Vote

0

13

default.jpg

Clash Royale

Clash Royale (En İyi Android Oyunlar)[/caption] Clash Royale gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyunda size verilen askerlerle karşınızdaki rakibinize galip gelmeye çalışıyorsunuz. Oyunda hangi askeri hangi askere karşı, ne zaman kullanmanız gerektiğini çok iyi bilmeniz lazım. Kazandığınız her oyun sizin seviyenizi yükseltecek ve gittikçe daha zorlu rakiplerle savaşacaksınız. Oynarken zevk alacağınız bu oyun bizce de en iyi mobil oyunlardan biri. 

Vote

0

14

default.jpg

Plague Inc.

Plague Inc. Android'in en iyi strateji oyunlarından biridir. Oyunda çeşitli hastalıklar bulunuyor ve sizler bu hastalıkları dünyanın her yerine yaymaya çalışıyorsunuz. Gerçekten eğlenceli ve en popüler oyunlardan biri olan bu oyunu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. 

Vote

0

15

default.jpg

Clash of Lords 2: Guild Castle 

Clash of Clans benzeri oyunlardan bir tanesi olan Clash of Lords, kesinlikle en kaliteli ve en iyi strateji oyunlarından bir tanesidir. Bu oyunu ücretsiz olarak telefonunuza indirebilir ve medeniyetinizi kurup, savaşlara girebilirsiniz. 

Vote

0

16

default.jpg

Bridge Constructor

Bridge Constructor (En İyi Android Oyunlar)[/caption] Bridge Constructor, en iyi zeka ve strateji oyunlarından bir tanesidir. Sadece Google Play'de milyonlarca indirmeye sahip olan bu oyunda, size verilen parçaları uygun yerlere yerleştirerek, araçların geçiş yapacağı bir köprü inşa etmeye çalışıyorsunuz.

Vote

0

17

plans-and-zombies-1590426117.jpg

Plants vs. Zombies

Zombilerin evinizi kuşatacaklarını ve işgal edeceklerini öğrenseniz ne yapardınız? iOS tabanlı cihazlarda oynanabilecek en zevkli strateji oyunlarından biri olan Plant vs Zombies'te evinizin önüne çeşitli meyve ve bitkileri kullanarak setler yapıyor ve çeşitli savunma mekanizmalarını kullanarak onları geldikleri yere göndermeye çalışıyorsunuz. Aynı zamanda Steam oyunları arasında bulunan eğlenceli oyunu indirip eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Vote

0
Bu listede olmasını istediğiniz bir başlık önerebilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )