banyan-tree-hotels-1558532622.jpg

Banyan Tree Hotels and Resorts

Aydın Mert

Başlığı Paylaş

       Banyan Tree Holdings, birinci sınıf  tatil köylerini, otellerini, kaplıcalarını yöneten ve geliştiren lider, uluslararası konukseverlik bir markadır. 1994 yılında Phuket'te bulunan tek bir butik tesis olarak hizmet vermeye başlayan Banyan Tree, şimdilerde küresel olarak çok işletmeci bir tesise dönüşmüş durumda. 


Banyan Tree oteller zinciri genellikle Çin, Endonezya, Seyşeller, Meksika, Maldivler, Vietnam, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri ve Güney Kore gibi Asya ülkeleri başta olmak üzere 28 ülkede 30 otel ve resort, 70 SPA merkezi ile hizmet veren büyük bir zincire dönüşmüş olup, öncelikle sürdürülebilirlik temelli bir yaşam tarzına cevap veren bir tesis olma özelliğinde sahip. Banyan Tree’nin en fazla tercih edilen diğer bir özelliği ise doğanın konforunu ve rahatlığını müşterilerine en iyi şekilde sunuyor olmasıdır. 


Şirket, imzası Banyan Tree ve Angsana markaları ile iyi tanınanmaktadır. İlk Banyan Tree resortunun başlangıcından bu yana  Banyan Tree Phuket ve  Banyan Tree’nin 300'den fazla ödül ve övgü aldığını da belirtmeden geçmeyelim.

Yorumlar ( 0 )