bmw-1557496802.png

BMW

Melike Güney 10 Mayıs ayı 2019

Başlığı Paylaş

Bayerische Motoren Werke kelimelerinin baş harflerinden oluşan BMW Almanya’nın en eski otomobil üreticilerindendir. Kaliteli motoru ve son derece etkileyici dış görünümüyle 7 Mart 1916’da ilk aracını üreten BMW, günümüze kadar sürekli değişimle ve yenilikle gelerek; en çok tercih edilen araba markalarından biri olmuştur.

Her yaşa hitap eden arabaları, dünyada beğeniyle kullanılmaktadır. Hız tutkunlarının vazgeçilmez bir parçası olan BMW, yol tutuş olarak üst düzey bir araçtır. 7.0 hacme kadar motora sahip araçları vardır. 

Hem benzinli hem de dizel olarak araç üreten BMW, defalarca Yılın En İyi Araba Markası ödülüne layık görülmüştür.

BMW şirketler grubu, Munih’te varlığını sürdürmektedir. Karl Rapp tarafından ilk defa üretilen araçları, sportif görünümleriyle de göz dolduruyor. Diğer araçlara nazaran kaliteli bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. 

Ayrıca BMW şirketinin motosikletleri de çok tutulmuştur. Kendini arabalarıyla kanıtlayan BMW, belirli bir oranda hisse senedine de sahiptir. Üstün Alman teknolojisini her arabasında kullanmıştır ve sürücülerinin konforu için titiz bir çalışma ile varlığını sürdürmüştür.

Yorumlar ( 0 )