bmw-1555320253.jpg

BMW Motorrad

Aydın Mert 15 Nisan 2019

Başlığı Paylaş

BMW Motorrad, BMW’nin motosiklet markasıdır ve kaliteli motosikletleri ile dikkatleri üzerinde toplamıştır. Şirket 1923 yılından bu yana motosiklet üretmektedir. Merkezi Münih’te yer almaktadır ve şuanda üretimlerini Berlinde yer alan fabrikasında gerçekleştirmektedir. Karl Rapp tarafından kurulan. 


BMW Motorrad motosikletler çok tutulmuştur fakat fiyatlarının yüksek olması rahat satın alınamamasına yol açmıştır. Kullandığı üst düzey motorları, istenilen performansın kısa sürede alınmasını sağlayacaktır. Motosiklet markasının sahip olduğu teknoloji, daha önce eşi benzeri olmayan türdedir. Kullandığı teknolojik parçalar, ön kabinlerinde bizleri karşılamıştır. Kendini sürekli değiştiren ve modellerine bir yenisini daha ekleyen şirket, günümüzde hız tutkunları için üretilmiştir. Güçlü motorları ve dayanıklı dış gövdesi, en sert kazalarda bile hasar almamasına yardımcı olmaktadır. 


Motosiklet markasının dikkat çeken özelliği ise, uzun süre kullanıma uygun olmasıdır. 20 yıllık otosikletleri bile ilk günki gübü çalışmaktadır. Kendini tüm dünyaya kanıtlayan şirket, son zamanlarda yeni modellerini de piyasaya sürmüştür. Bmw marka motosikletlerin motorları 90- 160 beygir arasında değişim göstermektedir.

Yorumlar ( 0 )