bu-yazin-kadin-gunes-gozlugu-modasi-1552650864.jpg

Bu yazın kadın güneş gözlüğü modası

Emirhan Tunç 15 Mart 2019

Kıyafetlerin tamamlayıcı aksesuarları güneş gözlükleri aynı zamanda göz sağlığımız içinde büyük bir önem arz ediyor. Bu sebeple yaz aylarında güneş gözlüğü kullanmadan sokağa çıkmamız gerektiği de uzmanlar tarafından sürekli duyuruluyor. Ee tabi güneş gözlüğü seçimi de birçok kriteri beraberinde getiriyor. Gözlerimizi korurken aynı zamanda modayı takip etmek çok da zor değil. İşte 2019 modası kadın gözlükleri listemiz:


Anahtar Kelimeler: güneş gözlüğü, moda, yaz, en iyi güneş gözlüğü modası, en iyi kadın güneş gözlükleri, en güzel kadın güneş gözlükleri 

1

0
suslu-tasli-gunes-gozlukleri-1552650174.jpg

Süslü ve Taşlı Kadın Güneş Gözlükleri

Bir kadın için şık olabilmek ve bu şıklığı koruyabilmek çok önemlidir. Bir bütün olan şıklığı tamamlamak için de çoğunlukla gözlüklerden yardım alırız. Güçlü bir aksesuar olması sebebiyle her zaman tercih ettiğimiz gözlükler bu yaz da vazgeçilmezlerimiz arasında yerini alıyor. . . .

2

0
kelebek-kanadi-kadin-gozlukleri-1552650010.jpg

Kelebek Kanadı Kadın Güneş Gözlükleri

Kelebeklerin muazzam kanatları son senelerde kadın gözlük modasına da ilham kaynağı olmuş. Bu yaz için yeni kreasyonlarda daha da üzerine çalışılmış olan bu gözlükler dikkatleri üzerine topluyor. Bu sezon sıkça göreceğimiz kelebek kanadı şeklindeki gözlükler ile feminen bir görünüm yakalayabilirsiniz. . . .

3

0
geometric-kadin-gunes-gozlukleri-1552649968.jpg

Geometrik Kadın Güneş Gözlükleri

Yaz sezonu trendleri arasında boy gösteren bir diğer gözlük modeli ise geometrik gözlükler. Üçgen, beşgen, kare ve daha fazlası... Geometrik desenler bu yazın gözlük modasında sizleri karşılıyor. Aklınıza gelebilecek her türlü geometrik desen farklı tasarımlarla gözlerinize yerleşiyor. Sıradanlıktan uzaklaşarak çizginizin dışına çıkmaya ne dersiniz? Geometrik gözlükler ile bambaşka bir tarzınız olacak. . . .

4

0
renkli-gunes-gozlugu-1552650210.jpg

Renkli Kadın Güneş Gözlükleri

Renkli çerçeveler, rengarenk camlar özellikle son senelerde kadın gözlük modasının en çok göze çarpan modelleri arasında yer alıyor. Hemen hemen her renkte üretilen bu gözlükler her kıyafetinize uyum sağlayacak, eğlenceli ruhunuzu da ortaya koyacak. Tabii şıklığından ödün vermeyen kadınlar da düşünülmüş ve pastel tonları da gözlüklerde kullanılmış. Öne çıkan mavi ve sarı tonları ise adeta kendine hayran bırakıyor. Michael Kors, Marni, Givenchy, Nina Ricci gibi markalar rengarenk camlı şahane gözlükleriyle kadın gözlük modasının gidişatını belirliyor. Aynı zamanda renkli camlar sadece kadınlar için değil erkekler için de oldukça trend parçalar arasında. Hem siz hem de erkek arkadaşınız bu renkli gözlüklerle muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz. . . .

5

0
kedi-gozu-kadin-gunes-gozlugu-1552649931.jpg

Kedi Gözü Kadın Güneş Gözlükleri

Zarafetini asla kaybetmeyen kadınlar için kedi gözü gözlükler her daim moda. Bu sene de sıklıkla göreceğimiz bu gözlükler çekici görünmek için ideal tercih olacak. Çekik gözlerin sırrı bu gözlükler ile büyüleyici olacaksınız. Şıklık yarışına kedi gözü gözlüklerinizle damga vuracaksınız. . . .

6

0
cift-camli-kadin-gunes-gozlugu-1552649895.jpg

Çift Camlı Kadın Güneş Gözlükleri

Bu sezonunun gözdelerinden biri olan çift camlı gözlükler farklı bir tarza bürünmenizi sağlayacak. Birçok ünlü markanın sezona özenle çalıştığı bu modeller üst üste gözlük takılmış hissi veriyor. Aynı zamanda çift telli olan güneş gözlüğü modelleri de sizi başka bir boyuta taşıyacak. . . .

Bu listede olmasını istediğiniz bir başlık önerebilirsiniz.

güneş gözlüğü, moda, yaz, en iyi güneş gözlüğü modası, en iyi kadın güneş gözlükleri, en güzel kadın güneş gözlükleri
Yorumlar ( 0 )