cubukcu-tabiat-parki-orman-kampi-02-1567109494.jpg

Çubucak Orman Kampı, Marmaris

Dursun Çimen

Başlığı Paylaş

Muğla’nın Marmaris ilçesinden Datça’ya giderken 23. km’de Hisarönü Körfezi kıyısında Çubucak Orman içi kamp ve karavan alanını göreceksiniz.Orman örtüsünün çeşitlilik gösterdiği alanda 1000 metrelik kıyı şeridi var.Kamp alanında çadır ve karavan ile konaklama yapabilirsiniz. Aynı zamanda günübürlük girişlerede müsait olan Çubucak orman kampında, su, elektrik, telefon, internet ve kanalizasyon alt yapısı var.Günlük ihtiyaçlarınızın pek çoğunu karşılayabilir, spor, eğlence aktivitelerine yönelik etkinliklere katılabilirsiniz.

Çubucak Orman Kampı, Marmaris Nasıl Gidilir?

Her saat başı tesisten Marmaris’e ve Marmars’ten tesise dolmuş var. Taksiyle gitmek isterseniz de çok yakında bir taksi durağı mevcut.Tesise gitmek için Marmaris otogardan Hisaörnü dolmuşlarına binmeniz gerekiyor. Bu dolmuşlar sizi tesisin önünde indiriyor. Özel aracınızla gitmek için Marmaris-Datça yolundan devam ederseniz tesisin hemen yanından geçiyorsunuz.


Muğla’nın Marmaris ilçesinden Datça’ya giderken 23. km’de Hisarönü Körfezi kıyısında Çubucak Orman içi kamp ve karavan alanını göreceksiniz.

Çubucak Orman Kampı, Marmaris Tesis Özellikleri

Orman örtüsünün çeşitlilik gösterdiği alanda 1000 metrelik kıyı şeridi var.Tesiste restorant, cafetrerya, oyun alanı, basketbol-voleybol sahası, market ve çocuk parkı bulunmaktadır.

Kamp alanında çadır ve karavan ile konaklama yapabilirsiniz. Aynı zamanda günübürlük girişlerede müsait olan Çubucak orman kampında, su, elektrik, telefon, internet ve kanalizasyon alt yapısı var.Günlük ihtiyaçlarınızın pek çoğunu karşılayabilir, spor, eğlence aktivitelerine yönelik etkinliklere katılabilirsiniz.


Çubucak Orman Kampı, çubucak orman kampı nasıl gidilir, çubucak orman kampı tanıtım, en iyi kamp alanları, orman kampı alanları
Yorumlar ( 0 )