django-unchained04-1567277601.jpg

Django (Unchained) (2012)

Ahsen Demirbaş 31 Ağustos 2019

Başlığı Paylaş

Türkçe adıyla Zincirsiz Quentin Tarantino’nun 7. filmi Django (Unchained), azat edilmiş bir kölenin kendisini azat eden Alman kelle avcısıyla birlikte karısını arayışlarını konu alıyor. Leonardo DiCaprio yan rolde ve filmin antagonistini canlandırıyor.

Django (Unchained) Film Özeti

Zincirsiz, Köle Django’nun Alman asıllı ödül avcısı Dr. King Schultz ile yolunun kesişmesiyle başlıyor. Django, eski efendisini ölü ya da diri ele geçirmek isteyen Schultz ile anlaşmaya varır ve özgürlüğü karşısında Brittle kardeşleri kendisine getirme sözü verir. Görev başarıyla tamamlanır ama ikilinin yolları ayrılmaz Schultz ve Django beraber Güney’in en çok aranan suçlularının peşine düşerler… ‘Avlanma’ hünerini her geçen gün geliştiren Django’nun artık tek bir hedefi vardır: köle ticareti yüzünden kaybettiği eşi Broomhilda’yı bulmak ve onu kurtarmak... Bu hedef onları kötü şöhretli “Candyland” çiftliğine ve çiftliğin sahibi olan Calvin Candie’ye götürecektir…
Sinemanın dahi çocuğu, Oscarlı Quentin Tarantino'nun uzun süre üzerinde çalıştığı Spagetti Western türündeki projenin başrollerinde Jamie Foxx, Christoph Waltz yer alırken, Kerry Washington, Leonardo DiCaprio ve Samuel Jackson gibi yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosu göz dolduruyor.

Django (Unchained) Film Bilgileri

Yönetmen: Quentin Tarantino

Oyuncular: Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio devamı

Tür: Western

Ülke: ABD

Django (Unchained) FragmanıDjango , Django filmi, Unchained, Unchained filmi, en iyi filmler, en güzel filmler
Yorumlar ( 0 )