En İyi Derin Dondurucu Listesi

Derin dondurucular sayesinde günümüzde artık kışın yetişen meyve ve sebzeleri yaz aylarında yada tam tersi yazın yetiştirilen meyve ve sebzeleri kış aylarında saklayarak tüketme imkanı bulmuş olduk. Derin dondurucular sebze meyve et balık gibi ürünleri uzun süre saklayabilme imkanı sunmaktadır. Böylelikle mevsiminde yetişen yiyecekleri istediğimiz zaman tüketme imkanı bulmuş oluyoruz. Derin dondurucuların üretilmesi ile birlikte hayatımıza pek çok kolaylık gelmiştir. Bunları sıralayacak olursak eğer ;

  • Meyve ve sebzeleri ucuzken alarak derin dondurucularda saklarız böylelikle tasarruf etmiş oluruz.
  • Özellikle çalışan bayanların işini oldukça kolaylaştırır derin dondurucular şöyle ki hazır dondurulmuş pizzalar yada evde önceden hazırlanmış yemekler derin donduruculara atılarak kısa zamanda ısıtılarak servis edilebilir.
  • Aslında kurban bayramlarında etlerin saklanmasında da kullanılır fakat bize sorarsanız dağıtın derin dondurucuya gerek kalmasın.
  • Yiyecek israfının da önüne geçer derin dondurucular.
  • Şehir merkezlerine uzak yerlerde yaşıyorsanız eğer derin dondurucular sayesinde yiyeceklerinizi stoklarsınız. Böylelikle ihtiyaç olduğunda alışveriş yapmanıza gerek kalmadan dondurucudaki yiyecekleri kullanabilirsiniz.
  • İşin en güzel tarafı ise sağlık biliyorsunuz ki sağlık olmayınca hiçbir şeyin tadı tuzu yoktur derin dondurucular sayesinde mevsiminde aldığınız meyve ve sebzeleri kullanabilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz bu makalemizde en iyi derin dondurucuları hangisi görelim. 

en iyi derin dondurucu derin dondurucu markaları en iyi buz dolabı

1

profilo-1588421978.jpg

Profilo Derin Dondurucuları

En iyi donduruları arasına giren Profilo derin dondurucumuz 192 Litre iç hacime sahiptir. A++ olması sebebiyle A sınıfı derin donduruculara oranla yüzde 40’a varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. VitaPlus özelliği sayesinde buzdolabının iç ısısını sabit tutar, böylelikle gıdalar için daha uzun süre tazelik sunar. Ağırlığı 57 kilodur boyutları aşağıda listelenmiştir. TasarımBeyaz kapılarEntegre dikey kapı koluGüvenlik1 x LED zinciriSıcaklık yükseldiğinde optik ve akustik alarmAkustik kapı alarmıVitaPlus – akıllı sensörler sayesinde her zaman sabit sıcaklıkOtomatik devreden çıkan Süper Dondurma fonksiyonuHava kanalı sistemiyle kolay kapı açılışıDerin Dondurucu BölümüDondurucu bölmesi net hacim: 173 lDondurma kapasitesi (kg/24 saat): 22 kgElek

Vote

0

2

ugur_derin_dondurucu_ptesi_jurnalci-1588422148.jpg

Uğur Derin Dondurucuları

En iyi derin dondurucular arasına giren uğur Derin Dondurucu 265 Litre iç hacime sahiptir. Net hacimi ise 250 litredir. Dış boyutları ise 60x65x175 cm dir. A+ Enerji sınıfına sahiptir. 7 Çekmecesi sayesinde istediğiniz gıdayı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Elektrik kesintisi gibi bir durumda 10 saat koruma sağlar. Derin dondurucunun üzerinde bulunan ısı ayar düğmesi sayesinde istediğiniz ısıda dondurucunuzu çalıştırabilirsiniz. 24 saatte 0,75 Kwh Enerji tüketimi sağlar.

Vote

0

3

vestel_logo-1588422308.jpg

Vestel Derin Dondurucu

En iyi derin dondurucuları listesine giren Vestel markası 220 litre bürüt hacime sahiptir. 4 Adet Dondurucu Çekmecesi + 2 Adet Dondurucu Bölmesi mevcuttur. Boyutları 145,5x54x59,5 cm’dir. A4 enerji sınıfı bir derin dondurucudur. Elektrik kesintisinde 13 saat gıdaları çözülmeden bekletir.

Vote

0

4

Altus_Kare_Logo-1588422491.jpg

Altus Derin Dondurucuları

En iyi derin dondurucuları arasına giren Altus bürüt iç hacmi 102 litredir. Boyutları ve fiyatı küçük olmasından dolayı tercih edilebilir. 3 çekmecelidir. Oldukça kullanışlıdır. Kapağı istediğiniz şekilde çevirebilir ve düzenleyebilirsiniz. dezavantajı küçük olmasıdır. Yinede bürüt hacmine bakacak olursak iş görür cinsten bir dondurucudur.

Vote

0

5

vestfrost-logo-1588422802.jpg

Vestfrost Derin Dondurucuları

En iyi derin dondurucuları arasına giren VestFrost Vestel Garantisi ile satılan bir üründür en çok satan ürünler arasındadır. Fiyatı ve performansı ile en iyiler listemize girmeyi başarmıştır. Satış Fiyatı 1199,00 ₺’dir. 6 Çekmeceli olmasıyla birlikte verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden bir cihazdır. Ürünü satın alanların yorumlarından birkaçı aşağıdadır. 210 litre bürüt hacime sahiptir. Bunun bu kadar çok satmış olmasının sebebi muadillerinin çok daha pahalı olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Eğer bir derin dondurucu satın alacaksanız ve bütçeniz kısıtlıysa ve yerinizde uygunsa mutlaka bu ürünü te

Vote

0
Bu listede olmasını istediğiniz bir başlık önerebilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )