En iyi elektrikli süpürge modelleri

Elektrikli ev aletleri, teknolojinin gelişimi ile beraber hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Her alanda birçok ihtiyacımıza yönelik çözümler üreten ev aletleri zaman içerisinde değişerek birçok farklı model ve seçenekler sunmayı başarıyor. Bunlardan biri olan ev temizliğinin vazgeçilmezleri arasında yer alan elektrikli süpürgeler. Bu cihazlar onlarca farklı seçeneğe sahip olmasından dolayı bazen kafalarımızı karıştırabiliyor. Peki elektrikli süpürge tavsiyesi isteyenler için hazırladığımız bu listede fiyat ve özellikleri başta olmak üzere pek çok yönden değerlendirilmiş 7 adet en iyi elektrikli süpürgeyi bulabilirsiniz. Şayet iyi bir elektrikli süpürge arıyorsanız, aşağıdaki ürünlerden beğendiğinizi satın alabilirsiniz.

Siz de “En iyi elektrikli süpürge modelleri“ listesindeki başlıklardan beğendikleriniz var ise oy vererek üst sıralara taşıyabilirsiniz. Ayrıca “En iyi elektrikli süpürge modelleri"  listesine yorum yaparak diğer kullanıcılarla bilgi paylaşabilirsiniz. Hadi gelin en iyi elektrikli süpürgeyi seçelim.

en iyi elektrikli süpürge en iyi süpürge markası en iyi süpürgeler

1

default.jpg

Dyson DC52 Animal Complete

Dyson DC52 Animal Complete (En İyi Elektrikli Süpürgeler)[/caption] Elektrikli ev aletleri konusunda oldukça ileri teknolojiye sahip olan Dyson, DC52 Animal Complate elektrikli süpürgesi ile farklı bir deneyim sunmayı hedeflemekte. Süpürge içerisinde bulunan 54 slikon yüksek titreşim alanı oluşturarak toz ayrımı konusunda tam istediğiniz gücü bulmanıza olanak sağlamakta. Yıllar geçse de yüksek emiş gücünü kaybetmeyen ürün, en ufak partiküllerin dahi temizleyerek dışarı atılmasına olanak sağlamakta. Temizlik sırasında haznesine almış olduğu pislik ve kirleri iyi bir şekilde ayrıştırarak dışarıya temiz hava çıkışında bulunması ürünün en çok tercih edilen özelliklerinden birisi olduğu görülmekte. Ürün, alışveriş siteleri ve mağazalar üzerinden

Vote

14

2

default.jpg

Philips FC9924 Marathon Ultimate

Philips FC9924 Marathon Ultimate (En İyi Elektrikli Süpürgeler)[/caption] İçerisinde toz torbasının bulunmaması, silklonlu yüksek emiş gücüne sahip olması Philips FC9924 Marathon Ultimate ürünün listemiz içerisinde yer almasında olanak sağlamakta. Toz torbasının bulunmaması, ürünün yıllar boyu emiş gücü kaybetmemesine olanak sağlamakta. Sahip olduğu çok amaçlı başlığı sayesinde en derin ve köşelerin dahi temizlenmesine olanak sağlamakta. Philips FC9924 Marathon Ultimate, en iyi elektrikli süpürgeler konusunda ilk 3 önerimizde birisi olarak karşınıza çıkmakta. Uzun yıllar boyunca hiçbir şekilde sorun yaşamadan kullanabileceğiniz bu ürün, alışveriş siteleri ve mağazalar üzerinden 1,400 TL'den satılmaktadır.

Vote

7

3

default.jpg

Karcher VC3 Premium

Karcher VC3 Premium (En İyi Elektrikli Süpürgeler)[/caption] Karcher, genel olarak elektrikli aletlerini otel, iş merkezi gibi ticari alanlara yönelik üretmektedir. Son zamanlarda bireysel, ev tipine de uygun üretimler gerçekleştiren şirket oldukça başarılı olarak gösterilmekte. İçerisinde toz torbası bulunmayan ürün, siklon teknolojinden yararlanarak üretildiğini görmekteyiz. Sahip olduğu yüksek emiş gücü sayesinde en ufak toz tanesinin dahi alımını yapabilmekte. Ev için en iyi süpürgeler arayışında giren kişilere kesinlikle tavsiyemizdir. Ürünü, alışveriş siteleri ve mağazalar üzerinden 700 TL'ye satın alabilirsiniz.

Vote

5

4

default.jpg

Rowenta Ro3723 Compact Power Cylconic

Rowenta Ro3723 (En İyi Elektrikli Süpürge)[/caption] A sınıf enerji verimliliğine sahip olan bu cihaz 79 desibellik bir ses seviyesine sahiptir. En çok tavsiye edilen Rowenta R03723 isimli bu cihazın gücü ise 2000 Watt'tır. Cihazın tek kötü yanı yalnızca 1.5 litrelik bir toz haznesine sahip olmasıdır. Fiyat olarak diğer pek çok cihaza göre oldukça uygun olan bu cihaz, en iyi elektrikli süpürgeler arasında yer almayı hak etmektedir. 

Vote

4

5

default.jpg

Philips Performer Expert FC8726

Philips Performer Expert FC8726 (En İyi Elektrikli Süpürgeler)[/caption] Klasiklerden vazgeçemem diyenlerden iseniz Philips Performer Expert FC8726 tam da size göre! Toz torbalı sisteme sahip olan ürün, klasik gibi görünse de oldukça yüksek emiş gücüne sahip. Toz torbalı süpürgelerde yaşanılan en büyük sorun; torba doldukça yaşanılan emiş gücündeki azalmadır. Philips, bu konuda teknolojik gelişmelerden oldukça iyi bir şekilde faydalanarak toz torbası dolsa dahi emiş gücünden kayıp meydana getirmemektedir. Ürün, alışveriş siteleri ve mağazalar üzerinden 1,100 TL'ye satılmaktadır.

Vote

1

6

default.jpg

Arnica Bora 5000

Arnica Bora 5000 (En İyi Elektrikli Süpürgeler)[/caption] Son zamanlarda kullanım oranları iyice artan su filtreli süpürgeler, temizlik konusunda istenilenleri karşılaması ile ön plana çıkmakta. 2400W güce sahip olan Arnica Bora 5000, tahmin ettiğinizden de fazla emiş gücüne sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sağlam ve dayanıklı malzemesi, ürünün uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için özenle seçilmiş durumda. Evleri içerisinde etkili bir temizlik yapmak isteyen, en iyi elektrikli süpürgeler arayışında olan kişiler için oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ürün, alışveriş siteleri ve mağazalar üzerinden 600 TL'ye satılmaktadır.

Vote

1

7

default.jpg

Fakir Veyron Turbo XL

Fakir Veyron Turbo XL (En İyi Elektrikli Süpürgeler)[/caption] Oldukça kaliteli ev ürünleriyle öne çıkan markalardan biri olan Fakir Veyron Turbo XL, özellikle sessizliğiyle öne çıkmış bir elektrikli süpürgedir. Yatay bir boruya sahip olan ürünün oldukça mükemmel bir emiş gücü bulunmaktadır. Görünüşüyle biraz Philips Performer Expert FC8726 isimli ürünü andıran bu cihaz, pek çok kullanıcı tarafından tavsiye ediliyor ve fiyat performans oranıyla kesinlikle en iyi elektrikli süpürgeleri arasında yer almayı hak ediyor.  Fakir Veyron Turbo XL şuan yaklaşık 560 liradan satılıyor. 

Vote

1

8

default.jpg

Rowenta RO8221 Silence Force

Rowenta ro8221 Silence Force (En İyi Elektrikli Süpürgeler)[/caption] Rowenta, en iyi elektrikli süpürgeler kategorisine bir ürün dahil ettirmeyi başarmış durumda. Sahip olduğu 13 filtre sayesinde hava ile toz karışımını oldukça iyi bir şekilde birbirinden ayırabilen ürün, temizlik konusundaki tüm hassasiyetlere sahip olması ile ön plana çıkmakta. Alışveriş siteleri ve mağazalar üzerinden ürünü 850 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

Vote

0

9

default.jpg

Arnica Tesla Premium Rose 750 W Toz Torbasız Süpürge

Arnica Tesla Premium Rose 750 (En İyi Elektrikli Süpürgeler)[/caption] Pek çok kullanıcı tarafından en iyi elektrik süpürgesi olarak gösterilen Arnica Tesla Premium Rose, 750 Watt'lık bir güce sahiptir ve toz torbasız olarak çalışır. A Sınıf bir cihaz olan bu elektrik süpürgesi, elektrik konusunda oldukça tasarrufludur. Cihazın taşıdığı özellikler bunlarla sınırlı değildir. 3 Litrelik toz haznesi, yalnzıca 70 disabellik bir ses çıkarması, çok sayıda temizlik aparatına sahip olması, onu diğer pek çok cihazdan ayırmaktadır. 

Vote

0

10

default.jpg

Fakir Darky Power 1590 W Dikey Elektrikli Süpürge

Fakir Darky Power (En İyi Elektrikli Süpürge)[/caption] En beğenilen elektrikli süpürgelerden biri olan Fakir Darky Power, dikey bir elektrikli süpürgedir. 1590 Watt gücüne sahip olan bu ürün oldukça portatiftir. Toz torbasız olarak çalışması, ses seviyesinin düşüklüğü, 6 metrelik olduka yeterli bir kabloya sahip olması, oldukça kullanışlı aparatlara sahip olması ve yalnızca 2.8 kilogram ağırlığında bulunması, onu diğer hantal süpürgelere göre oldukça cazip kılmaktadır. Piyasada 300 lira gibi bir fiyatla satılan bu ürün tam bir fiyat performans ürünüdür 

Vote

0
Bu listede olmasını istediğiniz bir başlık önerebilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )