En İyi Hesap Makinesi Markaları

Hesap makineleri günümüzde hesap makinesi pek çok matematiksel işlemleri yaptığımız oldukça faydalı ve kolaylık sağlayan malzemelerden biridir. Hesap makinesi sadece toplama çıkarma değil pek çok problem çözme yeteneğine de sahip bir makinedir.  Eskiden her mühendisin her öğrencinin vazgeçilmez bir parçasıydı. Şu anda genelde cep telefonları ve bilgisayarlar kullanılıyor. Yine de hem biraz nostalji olsun diye hem de hala kullananlar için en iyi hesap makinelerine bir göz atalım

Peki en iyi hesap makinesi markaları neler ?

hesap makineleri en iyi hesap makinası en iyi hesap makinesi mühendis hesap makine

1

casio-1588432163.jpg

Casio

Casio bilimsel hesap makinesi ile karmaşık hesapların içinden çıkmak artık çok daha kolay! Üniversitelerin mühendislik ve matematik bölümlerinde okuyanların ve hatta mezunların hiçbir zaman elinden düşürmeyeceği bir cihaz olan Casio model hesap makineleri şık kapaklı tasarımı, yüksek ekran çözünürlüğü ve işlem kapasitesi ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılar.

Vote

6

2

kadio-1588432683.jpg

Kadio

Ofis ve iş yerlerinin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri de hesap makineleridir. Her türlü karışık işleminizi rahatça çözebileceğiniz Kadıo Ofis  Hesap Makineleri de bu ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Geniş ekranı, büyük butonları ve okunaklı harfleri ile işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Vote

3

3

canon-1588432379.jpg

Canon

Canon hesap makinesi, yay tasarımı sayesinde geniş açılı bir LCD ekrana sahiptir. Böylece farklı ışık koşullarında tüm sayıları ilk bakışta kolayca okuyabilirsiniz. Kullanıcı dostu tasarım - okunaklı bir klavye ve büyük renkli tuşlar ile - sayesinde rakamlar kolayca ve hatasız olarak girilir.

Vote

1

4

Texas Instruments-1588433028.jpg

Texas Instruments

Modern tarasım ve hafif olduğundan kullanım için idealdir Yüksek çözünürlüklü, aydınlatmalı renkli ekran. TI-84 Plus özellikleri ile birlikte şarj edilebilir. Fonksiyonlar Resimler kolayca aktarılıp kullanılabilir

Vote

0
Bu listede olmasını istediğiniz bir başlık önerebilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )