En İyi Mor Şampuanlar

En iyi mor şampuanlar ile saçlarınıza bir nebze olsun bakım yapabilir ve oldukça iyi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sarışın veya sarı saçlı olan insanlar için bakımı oldukça zor olan bir saç rengi diyebiliriz. Özellikle sarı saç yaptırmak için kuaförlerin yolunu tutan kadınlar için. Çünkü en iyi kuaförlere ve profesyonellere de gitseniz, eğer saçınızın bakımını iyi yapmazsanız saçlarınız turuncu rengi alabilmektedir. Bu yüzden saçlarınızın bakımlarını iyi yapmalısınız. Mor şampuanları genellikle saçlarında turunculuk istemeyen ve daha soğuk bir tonda kalmasını isteyen herkes mor şampuanı uygulayabilir. Bu dediklerime kahverengi saçı olanlarda dahildir. 

Mor şampuan, saçlarınızı istediğiniz tonlarda veya soğuk tonlarda tutmak için önerilen en iyi şampuan türüdür. En iyi mor şampuan listesini sizlerle bu yazımızda paylaşıyor ve sizlere tavsiyelerde bulunuyoruz. Saçlarınızı en iyi tonlayıcı olarak mor şampuanı kullanabilirsiniz. Etkisini hemen uygulamadan sonra görebileceksiniz. Bu yüzden çok fazla kullanan var. Mor şampuan kullanarak saç renginizi bir nevi nötrlüyorsunuz. Oldukça soğuk renklere sahip olabilir ve gayet bakımlı bir saça sahip olabilirsiniz. 

En İyi Mor Renkli Şampuanlar Neler?

Mor şampuanları seven ciddi bir kitle olduğunun farkındayız. Farklı renkli şampuanları tercih etmek genellikle son derece keyifli olabilmekte. Çünkü bu tip şampuanlar içerilerinde barındırdıkları minerallerle saçı iyi bir şekilde besleyebiliyorlar. Haliyle de bu minerallerin yansıdığı dış renk olan mor da son derece hoş gözüküyor. Zira mor rengini seven birçok kişinin mor şampuan kullandığını biliyoruz.

Eğer sizin de favori renginiz ya da favori renklerinizden birisi mor ise bu şampuanları tercih edebilirsiniz. Tamamen mor renkte olan şampuanlarla saçlarınızı yıkamanız mümkün. Fakat unutmayın ki saçlarda sağlık gerçekten çok önemli. Her renkte bulunan ürünlere, özellikle kalitesiz ve sağlıksız boyalar bulunan ürünlere yönelmemek gerekiyor. Neyse ki bu konuda güvendesiniz.

Mor Saç Bakım Ürünleri

Listemizdeki ürünlerin tamamı en kaliteli ve sağlıklı boya seçenekleriyle mor rengini almıştır. Öyle ki listemizdeki ürünlerin arasında tamamen doğal işlemlerle mor rengini alan alternatifler de mevcut. Bu bağlamda hem güvenli ve hem de sağlıklı bir mor şampuan arıyorsanız en iyi mor şampuanlar listemizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda cilt bakım setlerimize de göz atmayı unutmayın.

En İyi Mor Şampuanlar en iyi mor şampuan

1

emarket-1595535073.jpeg

Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet

Genellikle gri saç rengine sahip insanların kullandığı oldukça verim alınan bir şampuandır. Pek çok insan gayet memnun kalmıştır. 

Vote

3

2

emarket-1595535205.jpeg

Kevin Murphy Blonde Angel Wash

Ülkemizde bulmak zor olsa da yurt dışı internet sitelerinden oldukça kolaylıkla alınabilir. En iyi mor şampuanların arasında yer almaktadır. Şampuan içeriği aşırı temiz ve sülfat ve paraben içermiyor. Hayvanlar üzerinde herhangi bir test yapılmıyor. Şişesi çok tatlı ve kullanımı oldukça rahattır. 

Vote

3

3

emarket-1595535126.jpeg

Silver Gloss Protect System

Yine bu şampuanda gri saçlar içindir ancak beyaz ve platin renginde olan saçlar içinde gayet uygun olup, kullanılabilir bir şampuandır. Adında silver geçmiş olsa da buda bir mor şampuandır. Mor şampuanlar genelde şaçlarınıza matlaştırma yapar ve salıklı bir görünüm sağlar. 

Vote

3

4

emarket-1595535243.jpeg

Sheer Blonde Color Renew

En uygun fiyatlı mor şampuan diyebiliriz. Tek yıkamada bile oldukça iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bu şampuan markasının birde kremi bulunmakta, o kremi de sürdüğünüz zaman saçlarınız yumuşacık oluyor. Özellikle açma işlemi uygulanmış saçlar için son derece uygun bir şampuandır. Kuru ve sertleşmiş saçlardan saçlarınızı ipek gibi bir saça çeviriyor. 

Vote

1

5

emarket-1595535335.jpeg

Sachajuan Silver

En pahalılar arasında olmasının yanı sıra Dünya'da oldukça fazla popüler olan bir şampuan türüdür. İnce telli saçlar için oldukça muazzam bir şampuandır. Saçlarınıza mükemmel bir hacim sağlamaktadır. Oldukça sağlıklı bir görünüm kazandırmanın yanı sıra saç tonunuzu oldukça iyi bir hale getiriyor.

Vote

1

6

emarket-1595535294.jpeg

Clairol Professional Shimmer Lights Conditioner

Büyük alışveriş sitelerinde bulabileceğiniz bir üründür. Türkiye'de pek fazla satılmamaktadır. Ancak oldukça iyi bir mor şampuandır. Kesinlikle denemelisiniz. İlk mor şampuanlardan diyebiliriz, ayrıca oldukça popüler bir şampuandır. Bu şampuan markası diğer saç renkleri için (kahverengi,kızıl vb.) tonlayıcı şampuanlar da çıkarttı, dilerseniz o şampuanları da deneyebilirsiniz. Piyasa da biraz pahalı olsa da oldukça talep gören bir şampuandır. 

Vote

0
Bu listede olmasını istediğiniz bir başlık önerebilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )

Editörün Seçimi
emarket-1595535335.jpeg

Sachajuan Silver

En pahalılar arasında olmasının yanı sıra Dünya'da oldukça fazla popüler olan bir şampuan türüdür. İnce telli saçlar için oldukça muazzam bir şampuandır. Saçlarınıza mükemmel bir hacim sağlamaktadır. Oldukça sağlıklı bir görünüm kazandırmanın yanı sıra saç tonunuzu oldukça iyi bir hale getiriyor.

Benzer Listeler