kozmetikkapak-1555326136.jpeg

En Sevilen Kozmetik Markaları

Tayfun Türkmen

Kozmetik erkek veya kadın fark etmeksizin herkesin hayatında yer edinmiş bir halde. Şampuanından, bakım kremine makyaj, malzemelerine her gün onlarca ürün kullanıyoruz. Kimimiz bakım için, kimimiz kendimizi daha iyi ve güzel hissetmek için kozmetik markalarıyla ister istemez ihtiyaç duyuyoruz. Peki, yüzlerce marka içinden hangileri en iyileri, hangileri ne konu da daha başarılı, hepsini listeledik.


Anahtar Kelimeler: en güzel Kozmetik Markaları, en iyi Kozmetik Markaları, Kozmetik Markaları, kozmetik, markalar, güzellik, en popüler kozmetik markaları 

1

18
loreal-1555325490.jpg

L'Oreal

1900’lü yıllardan beridir hayatımızda bulunan l’oreal dünyanın en üyük kozmetik markadarından biridir. Sayısız ürünü ve ödülleriyle aynı zamanda da oldukça başarılı bir şirkettir. . . .

2

15
yvesrocher-1555325766.jpg

Yves Rocher

Bir Fransız kimyager tarafından kurulan marka ürünlerinde kullandıkları bitkileri, kendi organik tarım sahalarında yetiştirmektedir. Bünyesinde birçok kimyager, biyolog, dermatolog ve etnobotonik araştırmacılarından oluşan kadrosuyla oldukça doğal ürünler üretmektedirler. Marka hem yetiştirici, hem üretici, hem de dağıtıcı kimliği ile diğer markalarla arasına büyük bir fark çizmektedir.Daha çok doğal ve bitkisel içerikli ürünler kullanmak isteyen kişilerin bir numaralı tercihi olmayı başaran bu marka, Fransa da en iyi kozmetik üreticisi markası olmuştur. . . .

3

15
mac-1555325600.jpg

MAC

Makyaj yapmayı bir sanat haline getirmiş oldukça profesyonel bir markadır. Sokak modasına çekici stiller ekleyerek oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip hale gelmişlerdi. Asıl amaçları özgünlük olan bu marka insanların kendini ifade edebilmesi için elinden geleni yapan bu marka, mağazalarını da özellikle stüdyo şeklinde tasarlamaktadır. . . .

4

14
lancome-1555326041.jpg

Lancome

Lancome markasının hikayesi bir hayalle başladı, güzelliğin hayali ile. Özgür, canlı ve mutlu kavramlarını içeren bir güzellik anlayışının peşinden giden marka, birçok ünlü kadını da marka yüzü olarak kullanmaktadır. Bu gün geldiği yer oldukça lüks içerisinde olup, ürünlerine ve kullanıcılarına da bu lüksü sağlamaktadırlar. Cilt bakımından, parfüme, makyaj malzemelerine birçok farklı ürünü bulunan bu marka kafanızda hangi güzellik konusunda bir soru varsa, hepsi için bir çözümü ve bir ürünü bulunur halde geliştirilmektedir. Şimdiler de L’Oreal bünyesinde yer almaktadır. . . .

5

11
clinique-1555325630.jpg

Clinique

Kişiye özel cilt bakımı özelliği olan bu marka, tüketicilere sunduğu makyaj malzemelerinde de oldukça cilt dostu ve sağlıklı ürünler vaat etmekte. Özel laboratuarlarında yapılan birçok test ile de kullanıcı kişilerin bütün endişelerini gidermek için çalışmaktadırlar. . . .

6

10
neutrogena-1555325530.jpg

Neutrogena

Cilt bakımı ile ilgili oldukça fazla ürüne öncülük eden bu marka ABD’de kurulmuş bir şirkettir. Özellikle nemlendirici, sivilce kremi ve cc krem gibi, kozmetikten çok bakım ürünleri bulunmaktadır. Ülkemizde kaliteli olduğu kadar uygun fiyatlara da sahiptir. . . .

7

8
urban decay-1555325558.jpg

Urban Decay

Oldukça kaliteli bir kozmetik markası olan Urban Decay, günümüzün en çok sevilen naked far paletlerinin üreticisidir. 90’lı yılların başında Sandy Lerner dönemin kozmetik markalarının, onun zevklerine uymaması sonucunda oldukça cüretkar bir karar alıp kendi markasını yapmak istemesiyle ortaya çıkan bir markadır. . . .

8

6
yvessaintlauren-1555325736.jpg

Yves Saint Laurent

Filmi dahi çekilen bu marka oldukça lüks ve kaliteli bir markadır. Aslında bir tasarımcı olan Yves’in ilk olarak bir moda evi vardır. Daha sonra geliştirilerek kozmetik ürünleri satılmaya başlanmıştır. Bir çok makyaj severin kolaylık, kullanışlılık, tasarım ve pigment gibi konularda vazgeçilmezi olan bu marka, makyaj çantalarının da gözdesi olmaktadır. . . .

9

4
benefit-1555325697.jpg

Benefit

Çarpıcı tasarımlı ürünleriyle insanın içerisinde daha bir albeni yaratan benefit markası, kozmetiğe mizah ve eğlence katmış sayılı markalardan biridir. Bu özelliği ile de dünyaca ünlü ve başarılı bir marka olmaları çokta bir zaman almamıştır . . .

10

0
kryolan-1555325657.jpg

Kryolan

Kryolan’ı diğer markalardan ayıran en büyük özelliği çok uzun yıllardan beri sinema, Tiyatro ve televizyon endüstrisinin ihtiyacını karşılamaktadır. Bu da onları oldukça profesyonel bir marka yapmaktadır. Ürünlerinin uzun ömürlü ve kullanışlı olması, ışığa oldukça dayanıklı olması, ciltle tam uyum sağlaması gibi özellikleri onu tercih edilir kılıyor. . . .

Bu listede olmasını istediğiniz bir başlık önerebilirsiniz.

en güzel Kozmetik Markaları, en iyi Kozmetik Markaları, Kozmetik Markaları, kozmetik, markalar, güzellik, en popüler kozmetik markaları
Yorumlar ( 0 )