Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (2016)-1566942781.jpg

The Secret Life of Pets / Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (2016)

Aslı Baran 28 Ağustos 2019

Başlığı Paylaş

Katie bir köpeği barınaktan anır ve eve getirir. Max, Duke’dan hiç hoşlanmaz ve onun gitmesini ister. Duke çok sinirlenir. Bir gün Duke hata sonucu çiçeklik kırar ve Max bundan istifade edip Duke’a herşeyi yaptırır. Bir gün bütün köpekler Max ve Duke gezintiye çıkar. Max, Duke’dan uzun ince ve kalın bir çubuk getirmesini ister. Duke bundan istifade edip Max’ı tutup kaçırır ve sokak kedilerin olduğu bir yere sürükler. Ondan sonra görevliler Max ve Duke’u yakalar ve psikopat tavşan (Snowball) ve çetesi insanlardan nefret eden yeraltı örgütü kurmuştur. Snowball’un çetesi Max ve Duke’a yardım eder. Max ve Duke onlara katılır. Onlar yeraltına indikten sonra Snowball, Max ve Duke’u engerek yılanı dişletmek ister. Max ve Duke yanlışlıkla yılanı öldürür. Snowball’un düşmanı olurlar. Max’ten hoşlanan Gidget onları kurtarmak için kimi kurar. Birlikte Max ve Duke’u aramaya başlarlar ve serüven daha da enteresan bir hal almaya başlar.


The Secret Life of Pets / Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (2016) Film Fragmanı


The Secret Life of Pets / Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (2016) Film Konusu

Sevilen animasyon filmi Çılgın Hırsız'ı yaratan ekibin yaptığı film, evcil hayvanların gizli yaşamı."Her gün işe giderken hanede bıraktığınız evcil hayvanlarınız, siz haneye dönene kadar geçen süreç içerisinde ne yapıyor?" Yönetmenliğini Chris Renaud ve Yarrow Cheney ikilisinin üstlendiği filmin seslendirme kadrosunda ise; Louis C.K., Eric Stonestreet ve Kevin Hart gibi isimler bulunuyor. Çılgın Hırsız ve Minyonlar’a imza atan Chris Renaud’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin yapımcılığını Illumination’ın kurucusu ve CEO’su Chris Meledandri ve uzun vakittir beraber çalıştığı Janet Healy gerçekleştirdi. Yardımcı yönetmen koltuğunda Yarrow Cheney var. Filmin yazarları ise Brian Lynch ile Cinco Paul ve Ken Daurio.


The Secret Life of Pets / Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (2016) Film Bilgileri

Vizyon Tarihi: 8 Temmuz 2016

Tür: Animasyon, Macera, Komedi

IMDb: 6.5

Rotten Tomatoes: %73

Yönetmen: Chris Renaud, Yarrow Cheney

Oyuncular:  Louis C.K., Eric Stonestreet, Kevin Hart

The Secret Life of Pets / Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (2016), The Secret Life of Pets / Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (2016) filmi, The Secret Life of Pets / Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (2016) izle, evcil hayvanların gizli yaşamı, hayvan filmi, animasyon film
Yorumlar ( 0 )