faking-it-1567182435.jpg

Faking İt (2014-2016)

Ahsen Demirbaş 30 Ağustos 2019

Başlığı Paylaş

Sürekli okulda birbirinden popüler olmak için yarışan liseli iki kız arkadaş . Bir süre sonra davet edildikleri bir partide oluşan yanlış anlaşılma sonucu insanlar onları sevgili zannediyor ve bu yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Lakin bir sıkıntı var, Amy cidden Karma’ ya aşık ve her geçen gün Karma’ya karşı olan hisleri ve kıskançlığı daha da yoğunlaşıyor.

Faking İt Film Özeti

Bir banliyö kasabası olan Austin’deki Hester lisesinde popüler olmanın kuralları, alışık olduğumuz liselerdeki kurallardan epey farklıdır. Çünkü bu okulun öğrencileri her zaman farklı olanı sevmektedir. Aynı zamanda çok hoşgörülü olan okul ahalisi, en alışılmadık tiplerden dışlanmış serserilere kadar herkesi kabul etmektedir.

Anaokulundan beri en yakın arkadaşlar olan Karma ve Amy de bu okula giden ama bir türlü sosyalleşip popüler olamayan 2. sınıftaki iki kızdır. Hatta okulda adlarını bilen insan sayısı bile bir elin parmağını geçmez. Özellikle Karma tanınmak için türlü türlü yollar denese de bir türlü başarılı olamaz.

Faking İt Film Bilgileri

2014 - 2016 / 22Dak. / Komedi

Yönetmen Dana Min Goodman, Julia Lea Wolov

Oyuncular: Katie Stevens, Gregg Sulkin, Bailey De Young

Ülke ABD

Faking İt Fragmanı


Faking İt, Faking İt filmi, en iyi filmler, en güzel filmler, film tavsiyesi
Yorumlar ( 0 )