guardian-1549889992.jpg

Galaksinin Koruyucuları 2 (Guardians of Galaxy 2)

Aslı Baran

Başlığı Paylaş

Birkaç yıl önce Galaksinin Koruyucuları filmi çok beğenilmiş, fantastik bir hikayesi olmasına ve macera dolu detaylarına rağmen komedi ögesi filmin en ağır basan yanı olmuştu. Gelecekte; daha doğrusu uzayda geçen filmde Peter Quill adında bir gencin düştüğü hapishanede tanıştığı bir ekiple oradan kaçması ve kendini komik bir maceranın içinde bulmasının anlatıldığı filmin devam filmi çekilmeye karar verilmişti.


Bu ekip Peter'ın yanı sıra onun peşine takılmış olan bir kadın ajan, bir rakun, dev gibi bir adam ve bir ağaçtan oluşuyordu! Galaksi Koruyucuları 2'de macera kaldığı yerden devam ederken, bu eğlenceli ve birbirinden farklı tiplerin oluşturduğu ekip ise tekrar yer yer komik, yer yer aksiyon dolu olaylar yaşıyor. 


Peter Quill ve arkadaşları uzayda dolaşarak gezegenleri tehdit eden kötülüklerle savaşmaya devam ederken, Peter'ın öğrenmeye başladığı sırlar geçmişine dair olmakla birlikte geleceğini de tamamen etkilemeye başlıyor. Filmde Vin Diesel ve Bradley Cooper seslendirmeleriyle karakterlere can verirken, Peter Quill'i ise ilk filmde olduğu gibi Chris Pratt canlandırıyor.


Yorumlar ( 0 )