gnl-1559127566.jpg

GNL Entertainment Grup

Melike Güney 29 Mayıs ayı 2019

Başlığı Paylaş

GNL Yapım 2011 yılında kurulmuş olmasına rağmen Türkiye’deki müzik yapım şirketleri arasında ilk sıralardaki yerini almayı başarmış ve sanatçıların albüm çalışmalarının tüm süreçlerinde etkin bir şekilde rol almıştır. Türkiye’de müzik sektörünün hizmet kalitesini ve standartlarını belirleyen ve sürekli yükselten “lider” konumundaki firmalar arasında yerini almak isteyen, canlı müzik sektörünün sürekli gelişimine katkı sağlayarak Türkiye’yi canlı müzik sektöründeki tüm iş kollarında örnek teşkil etmek ve sayılı ülkeler arasına sokmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

 GNL Entertainment bünyesinde yer alan sanatçılara kariyerlerinde ilerlemek için ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri ve desteği aynı çatı altında ve kurumsal bir yaklaşımla sunmak, aynı zamanda yapısında kusursuz işleyen bir sistem oluşturarak, Türkiye’de canlı müzik sektörünün kurumsallaşmasına, hizmet kalitesinin ve standardının yükselmesine katkı sağlamaya çalışmaktır. 

GNL Entertainment, uluslararası konser organizasyonlarında, kaliteli prodüksiyon ekibi ile Türkiye’de ve dünyanın birçok yerinde büyük organizasyonlara imza atmıştır. Ajda Pekkan, Sertab Erener, Model, Betül Demir, Burcu Güneş, İrem Derici, Meyra, Ege Çubukçu, Reyhan Karaca, Funda, Dilan Çıtak gibi önemli sanatçıların albümleri GNL portföyündedir.

Yorumlar ( 0 )