jumeriahbodrum-1560348171.jpg

Jumeirah Bodrum Palace

Melike Güney

Başlığı Paylaş

Jumeirah Bodrum Palace adını taşıyan otel, Torba Koyu’nda bulunuyor. Gözleri kamaştıran bir güzelliğe sahip olan bu koy her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Otel, masallardan çıkmış gibi duran bir mimariye sahip.

Otelde en küçük detayların bile düşünüldüğü 135 oda var. Tam donanımlı bu 135 odanın yanında dünyanın neredeyse her mutfağından lezzetlerin sunulduğu lüks restoranlar da otelin cazibesini artıran faktörler arasında. Listemizdeki en güzel otellerden birisi olan Jumeirah Bodrum Palace için bir tatil köyü de diyebiliriz. 

Otelin denize sıfır diyebileceğimiz bir konumda inşa edilmiş olması, kendisine ait bir plajının olması, şehir merkezine 10 km mesafede olması genellikle yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Bunlar dışında otelde tatilcilere yönelik pek çok hizmet sunuluyor. Araç kiralama, fiziksel engellilere özel odalar, güzellik salonları, kapalı ve açık havuzlar, sağlık hizmeti gibi şeyler bu hizmetlerin arasında sayılabilir. 

Canlı eğlence, hamam, sauna, disco, jakuzi, su kaydırağı, sinema, masa tenisi, SPA, fitness otelde bulunan ücretsiz aktiviteler. Bunun yanında belirli bir ücret ödeyerek banana, kano, sörf, dalgıçlık okulu, yelken, katamaran, deniz bisikleti ve masaj gibi pek çok aktiviteden yararlanabilirsiniz. 

Jumeirah Bodrum Palace dolu dolu ve eğlenceli bir tatil geçirmek isteyenler için mutlaka seçenekler arasında yer alması gereken bir otel.

Yorumlar ( 0 )