Kadınlar için En İyi Fondöten Markaları

Kadınların makyaj konusunda vazgeçemedikleri ürünler arasında fondötenlerin vazgeçilmez bir yeri vardır. Söz konusu bu ürün bilhassa cilt kusurlarını kapatma konusunda oldukça başarılıdır. Bunu yanı sıra fondötenler, başta sivilce, siyah nokta gibi cilt sorunların üzerini örter, çil, güneş yanık ve izlerini yok eder. Peki en iyi her açıdan kullanılabilecek en iyi fondöten hangisidir. En iyi fondöteni bulmak için, bu alanda satılan markaların bazı kriterleri taşıması gerekmektedir. Zira fondöten seçimi, kişilerin cilt renklerine, cilt tiplerine ve cilt yağ oranlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Biz de sizler için bu yazımızda en çok tavsiye edilen fondötenleri bir araya getirdik ve bunları sizler için inceledik. 

Siz de “Kadınlar için En İyi Fondöten Markaları“ listesindeki başlıklardan beğendikleriniz var ise oy vererek üst sıralara taşıyabilirsiniz. Ayrıca “ En İyi Fondöten Markaları“ listesine yorum yaparak diğer kullanıcılarla bilgi paylaşabilirsiniz. Hadi gelin en iyi fondöteni seçelim.

en iyi fondoten en iyi fondoten en uygun fondoten fondoten markaları

1

default.jpg

Vichy Dermablend Mineral Kompakt Toz Fondöten

Vichy Dermablend Mineral Kompakt Toz (En İyi Fondoten)[/caption] Birçok kadın, fondöten seçimini likit fondöten yerine pudra fondötenden yana kullandığını söyleyebiliriz. Eğer sizinde tercihiniz pudra fondöten ise Vichy Dermablend Mineral Kompakt Toz Fondöten tam size göre! Oldukça kalıcı olan bu ürün, sahip olduğu yoğun kapatıcılık etkisi sayesinde ciltinizi hem gündüz hem de gece mükemmel görünmesini sağlamakta. Daha çok yağlı cilt yapısına sahip kişiler için tavsiye edilen bu fondöten, pek çok sitede 110 lira gibi bir ücretle satılmakta. 

Vote

5

2

default.jpg

Maybelline New York Fit Me Fondöten

Maybelline New York Fit Me (En İyi Fondöten)[/caption] Eğer yağlı bir cilde sahipseniz ve cilt yapınıza uygun fondöten arayışında iseniz Maybelline New York Fit Me fondöten tam da size göre! Gözenekleri tamamı ile kapatan bu ürün, gün boyu cildinizin mat bir görünüm kazanmasına olanak sağlamakta. Birçok blogger tarafından önerilen bu fondöten, pürüzsüz bir cilt görünümü kazandırmasından dolayı da tercih edilmekte. En iyi fontöten markaları arasında gösterilen Maybelline New York Fit Me Fondöten

Vote

4

3

default.jpg

MAC Studio Fix

MAC Studio Fix (En İyi Fondöten)[/caption] Pudra fondötenlerden vazgeçmeyen kişiler için de ürün önerilerinde bulunmaya çalışacağız. Bu ürünün en büyük özelliği ise cilt yapınızın nasıl görünmesini istiyorsanız o şekilde uygulayabiliyor olmanızdır. Eğer hafif bir kapatıcılık uygulanmasını istiyorsanız fondöteni kuru, yoğun bir kapatıcılık istiyorsanız fondöteni ıslak olarak uygulamanız gerekmektedir. Her iki şekilde de fondöten etkisi uzun saatler sürebilmektedir. Alışveriş siteleri üzerinden 200 TL'ye kadar satılabilmektedir.

Vote

3

4

default.jpg

Teint Ultra Wear Fondöten

Teint Ultra Wear Fondoten (En İyi Fondoten)[/caption] Kadınların tam da arayıp bulamadıkları bir ürün olan Teint Ultra Wear Fondöten, ince yapısı ve yüksek kapatıcı özelliği sayesinde doğal görünüm kazanmanıza olanak sağlıyor. Oldukça kolay bir şekilde cilde uygulanan bu ürün, son zamanlarda birçok kişinin en iyi fondötenler listesinde yer alıyor.

Vote

0

5

default.jpg

NYX Professional Make Up Total Drop Fondöten

NYX Professional Make Up Total Drop (En İyi Fondoten)[/caption] Kadınlar tarafından en çok tavsiye edilen ve yapısında bulunan elementler sayesine her cilt tipi tarafından rahatlıkla kullanılabilen bu ürün, şüphesiz ki en iyi fondötenler arasında yer alıyor. Ürünün ince yapısı, yoğun mat bitişli özelliğe sahip olması, onu en çok satılan fondötenler arasında sokuyor. En iyi fondötenler arasında 

Vote

0

6

default.jpg

Chanel Vitalumiere Aqua SPF 15

Chanel Vitalumiere Aqua SPF 15 (En İyi Fondoten)[/caption] En İyi Fondöten denince akla gelen ürünlerden biri de kesinlikle Chanel Vitalumiere Aqua SPF 15 isimli bu üründür. Cilt sorunlarını kapatma konusunda oldukça başarılı olan bu ürün, kolay uygulanabilir olması ile de ön plana çıkmaktadır. Fırça ya da makyaj süngeri ile kolay bir şekilde uygulanabilen ürün, 200 TL gibi bir ücret ile satılmaktadır.

Vote

0

7

default.jpg

Clinique - Anti-Blemish Sivilce Karşıtı Temizleyici Kapatıcı

Cilt yüzeyinde bulunan kirlilikler bata olmak üzere yağ lekelerinin oluşmasının önüne geçen bu ürün, tıkanan gözenekleride tamamen açarak cildin temiz bir şekilde görünüm oluşturmasını sağlamaktadır. 

Vote

0

8

default.jpg

La Prairie Skin Caviar Luxe

La Prairie (En İyi Fondöten)[/caption] Bir İsviçre markası olan La Prairie Skin Caviar Luxe, en iyi fondötenler arasında yer almaktadır. fiyat olarak diğerlerinden oldukça yüksek bir durumda olan ürünün, cildi sıkılaştırdığı ve toplarlayıcı bir etkiye sahip olduğu belirtilmektedir. Havyar özünden oluşan oldukça mükemmel bir bileşim olan bu fondöten ayrıca cilt yüzeyini pürüzsüzleştirmektedir. La Prairie Skin Caviar Luxe fondöten tavsiyeleri arasında yer alan oldukça iyi bir üründür.

Vote

0

9

default.jpg

Estée Lauder Double Wear Fondöten

Estee Lauder (En İyi Fondoten Tavsiyesi)[/caption] Estée Lauder Double Wear Fondöten en etkileyici makyaj malzemelerinden biridir. Bu ürün en uzun süre kalıcı fondötenler arasında gösterilmektedir. Ürünün en çok öne çıkan bir diğer özelliği ise oldukça doğal bir görünüme sahip olmasıdır. Kısaca söylemek gerekirse, Estée Lauder Double Wear Fondöten kesinlikle en iyi fondöten markalarından biridir.

Vote

0

10

default.jpg

Dior Dreamskin Nude Air Fdt Ser Fondöten

Dior Dreamskin Nude Air Fdt Ser (En İyi Fondöten)[/caption] Karşınızda bitkisel yağlar, mineral ve vitaminler ile hazırlanan yenilikçi bir fondötenden bahsedeceğiz. Yapısında bulunan karışımlar sayesinde her cilt tipi tarafından kullanılabilen ve pek çok kişi tarafından en iyi fondöten olarak görülen bu ürün, uzun süren kalıcılık etkisi ile de ön plana çıkmaktadır. 

Vote

0
Bu listede olmasını istediğiniz bir başlık önerebilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )