raugh-night-1549889763.jpg

Kızlar Gecesi (Rough Night)

Aslı Baran 11 Şubat 2019

Başlığı Paylaş

Son yıllarda komedi filmlerinde sık sık işlenen, Felekten Bir Gece film serisi gibi dünya çapında beğeni kazanmış komedi serilinin de ana konusu olan bir fikirden söz ediyoruz: Bekarlığa veda partileri. Kızlar Gecesi filmi de bekarlığa veda partisi temalı bir komedi filmi olarak karşımıza çıkıyor.  


Bir kız arkadaş grubu, evlenecek arkadaşlarına güzel bir gece yaşatmak için bekarlığa veda partisi vermeye karar verirler ve üniversiteden 10 yıl sonra tekrar bir araya gelerek bu parti için bir villa tutarlar. Tabi bu bekarlığa veda partisinin bir de erkek dansçı misafirleri olacaktır. Hayatlarının en eğlenceli ve unutulmaz gecesini yaşamak, sınırsız bir eğlenceyle o günü kutlamak isteyen bu kız grubu, bu gecenin hiç de umdukları gibi gitmediğini kısa süre içinde görecektir. Çünkü herkesin sarhoş olduğu bu gecede erkek dansçı trajikomik bir kaza geçirerek hayatını kaybeder. 


Kızlar cesetle ne yapacaklarını ve sonrasını düşünmek için bir plan yapmaya başlarlar ve işler içinden çıkılamaz bir hal alır. Sony Pictures imzası taşıyan ve Lucia Aniello tarafından yazılıp yönetilen filmin oyuncu kadrosu da bir hayli iddialı: Scarlett Johanson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer, Zoe Kravitz ve Demi Moore gibi birçok tanınmış isim bu projede yer alıyor. 

Yorumlar ( 0 )