kotu-cocuk-1547735646.jpg

Kötü Çocuk

Aslı Baran 17 Ocak 2019

Başlığı Paylaş

Bir Türk filmi olan Kötü Çocuk, ülkemizde özellikle gençler tarafından bu yılın en beklenen filmlerinden biriydi. Wattpad denilen, hikaye paylaşımına dayalı bir sosyal mecrada Büşra Küçük adlı bir genç kızın paylaşmaya başladığı Kötü Çocuk hikayesi, kısa sürede yoğun ilgi görerek 100 milyonun üzerinde bir okunma oranına ulaştı.

Ardından bir yayınevi tarafından basıldı ve birkaç kitaplık bir seri haline geldi. Ardından bu yıl filmi çekildi ve vizyona girdi. Kötü Çocuk, kitabın ve filmin hikayesinin yanı sıra birçok yapımdan tanıdığımız ve gençlerin hayran olduğu Tolga Sarıtaş, 'Fazilet Hanım ve Kızları' dizisinde yer alan Afra Saraçoğlu, ünlü oyuncular Sarp Akkaya ve Tülin Özen gibi isimleri bünyesinde barındırmasıyla da kendinden söz ettirdi.

Filmin hikayesi: Genç bir kız olan Kayla (Afra Saraçoğlu), henüz doğduğu gün içinde babasının terk ettiği ve hayatını annesiyle yalnız geçirmek zorunda kalmış biridir. Lisede okuyan ve sıradan bir genç kız olan Kayla, 17 yaşına geldiğinde bir gün babasının ani dönüşüyle hayatının alt üst olduğunu hisseder.

Hayatında ilk kez babasını görür ve ilk kez gördüğü bu 'yabancı'yla bilmediği bir yerde, yeni bir şekilde yaşamak zorunda kalır. İstanbul hayatı, babasını tanımamanın verdiği öfke ve sıkıntı, tüm bunların yanı sıra tüm düzeni değişmişken bir de yeni bir okul ve okuldaki gençlere alışma stresi bir araya gelince Kayla tüm bunların üstesinden nasıl geleceğini bilemez. Ta ki okulun henüz ilk günündeyken karşısına çıkan esrarengiz yakışıklı Meriç'i görene dek. Kayla, bir nevi 'kötü çocuk' olan ve sırları bulunan Meriç'in bu esrarengizliğine kapılır ve karmakarışık hayatı daha da karmaşık bir hal alır.

Yorumlar ( 0 )