malta-1557500084.jpg

Malta - Gece Hayatı

Aslı Baran

Başlığı Paylaş

Sicilya’nın güneyinde yer alan Malta, gündüz verdiği kadar gece hayatında da tatmin edecek derecede eğlencelidir. Akşam yemeğinden sonra sabaha kadar açık ve canlı olan yerde farklı şekillerde eğlenebilirsiniz. Dört mevsim gidilebilen Malta’ya seyahat etmek bile sıra dışı yolculuklardan birisi olacaktır.

Malta gece hayatındaki ilk üç kulüp ise şunlar; Shadow Lounge ismindeki mekan, Malta’nın en popüler ve muazzam dizaynı ile turistler tarafından en çok gelinen kulüplerden biri. Kulübün içinde dans pisti ve pistin arkasında eğlenceyi katlayacak olan dev ekran bulunuyor. Kokteyller en çok tercih edilen içkilerden biridir. Mekana gitmeden önce rezervasyon yaptırmanıza gerek yoktur fakat yaz ayında ne olur ne olmaz diye yer ayırtabilirsiniz. Parmak arası terlik vb. rahat giysilerle mekana giderseniz geri çevrilme olasılığınızda bir hayli yüksek.

Portomaso kulesi’nde yer alan level 22 gece kulübü, harika manzaralı kulüplerden biri olarak dikkat çekiyor. Özel bir şarap salonuna sahip mekan hafta içi yemek yiyebileceğiniz bir mekanken haftasonları sabahlara kadar eğlenebileceğiniz gece kulüplerine dönüşüyor.

Yorumlar ( 0 )