MRS-DOUBTFIRE-1567193180.jpg

Mrs. Doubtfire (Müthiş Dadı)

Ahsen Demirbaş 30 Ağustos 2019

Başlığı Paylaş

Daniel ve Miranda’nın evlilikleri hiç iyi gitmemektedir.  Miranda, Daniel’in ne kadar iyi baba olduğunun farkında olsa da onu çok sorumsuz bulmaktadır. Karısına ve çocuklarına karşı büyük bir sevgi besleyen Daniel istemeye istemeye boşanmayı kabul eder. Fakat mahkemenin çocukları annelerine vermesi sonucu çocuklarından ayrı kalmak zorunda kalan Daniel, bu duruma bir çözüm bulmaya kararlıdır. En iyi bulduğu çözüm ise dadı kılığına girerek çocuklarının bakıcısı olmaktır. Bu şekilde olduğundan bambaşka bir karaktere bürünerek çocuklarının ve karısının güvenlerini tekrar kazanan Daniel’in başı, aksiliklerden kurtulmayacaktır.

Mrs. Doubtfire Film Özeti

Daniel ve Miranda’nın evlilikleri hiç iyi gitmemektedir. Miranda, Daniel’in ne kadar iyi baba olduğunun farkında olsa da onu çok sorumsuz bulmaktadır. Karısına ve çocuklarına karşı büyük bir sevgi besleyen Daniel istemeye istemeye boşanmayı kabul eder.
Fakat mahkemenin çocukları annelerine vermesi sonucu çocuklarından ayrı kalmak zorunda kalan Daniel, bu duruma bir çözüm bulmaya kararlıdır. En iyi bulduğu çözüm ise dadı kılığına girerek çocuklarının bakıcısı olmaktır. Bu şekilde olduğundan bambaşka bir karaktere bürünerek çocuklarının ve karısının güvenlerini tekrar kazanan Daniel’in başı, aksiliklerden kurtulmayacaktır.
Chris Columbus’un yönettiği Mrs. Doubtfire, 1994 yılında En İyi Makyaj dalında Oscar sahibi olmuştu.

Mrs. Doubtfire Film Bilgileri

Süre 2s 5dk

Yönetmen Chris Columbus

Oyuncular: Robin Williams, Robert Prosky, Sally Field devamı

Tür Komedi, Dram

Ülke ABD

Mrs. Doubtfire FragmanıMrs. Doubtfire (Müthiş Dadı), Mrs. Doubtfire (Müthiş Dadı) izle, Mrs. Doubtfire (Müthiş Dadı) filmi, en iyi filmler, en güzel filmler, film tavsiyesi
Yorumlar ( 0 )