Piyasadaki en iyi Ütü markaları

Bir evin vazgeçilmezleri arasında yer alan ütü, başta kıyafetler olmak üzere ev içerisindeki birçok materyalin de güzel görünümler kazanmasına olanak sağlıyor. hayatımızın vazgeçilmezi arasında yer alan bu ürün, piyasalar içerisinde birçok farklı kategoride, oldukça değişken fiyat aralığında satılıyor. Doğru seçimi yapma konusunda zorluklar çekiyorsanız sizler için hazırladığımız en iyi ütüler yazımızdaki önerilerimizi dikkate alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre buharlı ütü ya da buhar kazanlı ütü seçeneklerinin birisini seçerek kıyafetlerinizi ilk aldığınız gün ki gibi rahat bir şekilde koruyabilirsiniz. İşte 2018 yılının en iyi ütüler kategorisi;

Siz de “en iyi Ütü markaları“ listesindeki başlıklardan beğendikleriniz var ise oy vererek üst sıralara taşıyabilirsiniz. Ayrıca “en iyi Ütü markaları“ listesine yorum yaparak diğer kullanıcılarla bilgi paylaşabilirsiniz. Hadi gelin en iyi ütüyü seçelim.

en iyi ütüler en iyi ütü modeli en iyi ütü markası en dayanıklı ütü en iyi buharlı ütü en iyi kazanlı ütü

1

default.jpg

Rowenta DW9217 2750W Steamforce Buharlı Ütü

 Rowenta DW9217 2750W Steamforce Buharlı Ütü[/caption] Dakikada 190 gram şok buhar gücüne sahip olan bu ürün, aynı zamanda dakikada 45 gramlık sürekli buhar gücü sayesinde tüm elbiselerinizin kırışıklık sorununu rahat bir şekilde çözebiliyor. Ütü tabanında bulunan 400'den fazla mikro delik, buharın eşit bir şekilde dağıtılmasına olanak sağlıyor. 350 ml su haznesi bulunan Rowenta DW9217 2750W Steamforce, performansı ile sizleri rahat bir şekilde tatmin edebiliyor. Oldukça kolay bir şekilde temizlenebilen bu ürün, anlaşmalı Rowenta mağazaları ve internet alışverişi üzerinden 600 TL'ye satın alınabiliyor.  

Vote

9

2

default.jpg

Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp Teknolojili Buharlı Ütü

Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp Teknolojili Buharlı Ütü[/caption] Buhar kazanlı ütüler kazar buharlı ütüleri tercih eden kişiler bulunmakta. Piyasalar içerisindeki en iyi ütüler arasında yer alan bu ürün, performansı açısından sizlere istediğiniz her türlüğü kolaylığı sağlamakta. Teknolojinin gelişmeler sayesinde akıllı ütü sınıfında yer alan bu ürün, akıllı durma sistemi ile artık yanık sorununu tamamen ortadan kaldırabilmekte. Sahip olduğu tabanı her kumaş tipine uygun olmasından dolayı zamandan büyük oranda tasarruf etmenizi sağlıyor. Dakikada 260 gram şok buhar gücüne sahip olan bu ürün, elbiselerdeki kırışıklık sorununu tamamen gideriliyor. Anlaşmalı satış noktaları ve Philips noktalarından 800 TL'ye rahat bir şekilde bu rünü

Vote

5

3

default.jpg

Tefal FV9785 Ultimate Kireç Avcısı 3000W Buharlı Ütü Modeli

Zamandan tasarruf etmek ve yüksek verimli ütü sahibi olmak isteyenler, Tefal FV9785 Ultimate Kireç Avcısı 3000W Buharlı Ütü modelini tercih ediyor.

Vote

3

4

default.jpg

Tefal Pro Xpert Care GV9071 Autoclean Tabanlı Buhar Kazanlı Ütü

Tefal Pro Xpert Care GV9071 Autoclean Tabanlı Buhar Kazanlı Ütü[/caption] Buhar kazanlı ütü olan Tefal Pro Expert Care GV9071 Autoclean, gününün büyük bir bölümünü ütü yapmak için ayıranlar için vazgeçilmez ve üstün özellikler sunmaktadır. Sahip olduğu 7.5 bar buhar basıncı sayesinde elbiseler üzerine dakikada 500 gram şok buhar gücü veren bu ürün, sürekli olarak 120 gramlık buhar gücü ile en kırışık elbiselerinizin dahi muhteşem görünmesine olanak sağlıyor. 5 ayarlı buhar gücü bulunan Tefal Pro Xpert Care GV9071 Autoclean, kumaşlarınızın saniyeler içerisinde ütüleyerek zamandan, enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlıyor. Tefal satış noktaları ve alışveriş siteleri üzerinden 2,300 TL gibi bir fiyata bu ürünü satın alabilirsiniz.

Vote

1

5

default.jpg

Arçelik K 4254 2600W Titanyum Tabanlı Buharlı Ütü

Arçelik K 4254 2600W Titanyum Tabanlı Buharlı Ütü[/caption] 1 kilogram ağırlığında ütü mü olur diye soruyorsanız sizlere cevabımız Evet olur. Arçelik, en iyi ütüler arasına dahil ettiği Titanyum tabanlı buhar ütüsü ile kadınların yeni gözdesine sahip durumda. Dakikada 150 gram şok buhar gücü bulunan ürün, aynı zamanda dakikada 40 gramlık sürekli buhar gücüne sahip durumda. Sahip olduğu üstün performans sayesinde kırışıklıkları hızlı bir şekilde açan bu ürün, kadınların ütü başında geçirdiği süreyi büyük oranda azaltıyor.

Vote

1

6

default.jpg

TEFAL FV1541 Access Easy Buharlı Ütü

Popüler ütü markaları arasında yer alan Tefal’in bu hafif, kullanışlı ütüsü, yapışmayan bir zemine sahiptir ve yapışmayı engellemeden kumaşlarınızda rahatça kaymayı kolaylaştırır. SmartTemp sistemi ve ayarlanabilir buhar ayarı ile sıcaklıklarınızın ve buharınızın giysileriniz için mükemmel olduğundan her zaman emin olursunuz. Herhangi bir dar alanda ütüyü mümkün kılmak için uygun bir 360 derece dönebilen kordon sağlanmıştır. Hafif tasarımıyla, artritik ağrı çeken veya hareket kabiliyeti sınırlı olanlar için mükemmel ütüyü yapar.

Vote

0

7

default.jpg

Philips Azur Performer Plus Buharlı Ütü

Philips buharlı ütü Azur Performer Plus güçlü performans ve kullanım kolaylığını bir araya getirir. Dahili kireç haznesi, etkili kireç temizliği sağlayarak uzun süreli buhar gücü, Otomatik buhar kontrolü ve T-ionicGlide taban sunar.

Vote

0

8

default.jpg

ROWENTA DW5197 FOCUS BUHARLI ÜTÜ

Ütü markaları arasında en iyi olmaya aday bir diğer marka Rowenta markasıdır. Rowenta marka ütüler kullanıcılar tarafından giysiler üzerinde kolay kayma özelliğine sahip olmalarından dolayı tercih edilmektedirler. Ayrıca bu ütülerin otomatik buhar özelliği, buharın eşit bir şekilde dağılarak kaliteli ütüleme yapılmasını sağlamaktadır.

Vote

0

9

default.jpg

Arzum AR 690 Tripper Seyahat Ütüsü

Arzum AR 690 Tripper 1150 W Buharlı Seyahat Ütüsü yol arkadaşınızdır. Ülke içi ve yurt dışı seyahatlerinde yanınızda taşıyabileceğiniz ütü, son derece hafif ve kullanışlıdır. Hızlı buhar çıkışı ile kırışıklıklarla savaşır, her an yeni planlar için hazır olmanıza yardımcı olur.

Vote

0
Bu listede olmasını istediğiniz bir başlık önerebilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )