sonsuz-ask-1547735843.jpg

Başlığı Paylaş

Bir başka Türk yapımı film olan Sonsuz Aşk, başrollerini ünlü oyuncular Fahriye Evcen ile Murat Yıldırım'ın paylaştığı ve bu yılın merakla beklenen filmlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Filmin konusu da şöyle: Fahriye Evcen'in canlandırdığı Zeynep karakteri, hayatı boyunca ufak detaylarda bile mutluluğu bulmuş ve hayatını böyle geçirmiş olan bir kadındır.

Kardeşiyle birlikte yaşayan Zeynep, düzeninden memnundur ve bu düzeni bozacak hiçbir şeyi hayatında istemediğinden emindir. Murat Yıldırım'ın canlandırdığı Can karakteri ise bu düzeni bozacak belki de tek kişidir. Genç yaşına rağmen başarılar peşinde koşan, hatta profesör olabilmiş bir cerrah olan Can da hikayeye dahil olur.

Hiç ummadıkları bir anda Zeynep ve Can'ın hayatı kesişince, ikisi de kendilerini hem bir çıkmazın hem de büyük bir aşkın içinde bulacaklardır fakat bu aşk, kavuşmanın kolay olduğu ve mutluluk getiren bir aşk değildir. Aksine, belki de kimsenin aşamayacağı engelleri bulunan zor bir aşktır. Peki Zeynep ve Can bu engelleri aşabilecek midir? Sonsuz Aşk filminin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız otururken, senaryosunu ise Deniz Akçay Katıksız yazmış bulunuyor.

Yorumlar ( 0 )