Tatil sezonu açılınca işinize yarayacak En İyi Tatil Siteleri

En iyi tatil sitelerine yer verdiğimiz bu makalemizde sizler için en iyi tatil sitelerini derledik.

Bu sitelere baktıktan sonra kafanız karışacak ama bu sitelerin içerisinde bir çok karşılaştırma ve bir çok fiyat farkı vardır. 

Lütfen sitelere bakarken diğer sitelere de göz atıp fiyat farklarından en uygun olanı seçin. 

Tatile nereye gideceğim diye düşünüp duruyorsanız işte size en iyi tatil sitelerini listeliyoruz. İşte o en iyi 5 tatil sitesine bir göz atalım.

en iyi tatil siteleri tatil siteleri

1

etstur-1-1588259015.jpg

Ets Tur

En iyi tatil siteleri arasına giren Ets tur 1991 yılında misafirlerine en iyi hizmeti ve fiyatı sunma hedefiyle kurulan Etstur, turizm sektörünün yenilikçi temsilcisi olarak yurt içinde ve dışında paket tur ve otel konaklama hizmetleri veriyor. Marka, kuruluş yılından itibaren hızlı şekilde büyüyerek seyahat sektöründeki vizyoner yapısı ile birçok ilke imza atması ile öne çıkıyor.Türkiye'nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olan Etstur, yurt içinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Türkiye'de 60, yurt dışında ise yaklaşık 40 destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üreten firma, çatısı altınd

Vote

7

2

Jolly-Logo-1588258602.jpg

Jolly Tur

Jolly Tur, 1987 yılında Sinan Vardar tarafından kurulan, Türkiye merkezli bir Tur operatörüdür. 1994 yılında Öger Tur ile birleşen Jolly Tur, 2003 yılına kadar Öger Tur kuruluşu olarak sektörde varlığını iç turizm ve incoming alanlarında sürdürmüştür. En iyi tatil siteleri listesine giren Jolly Tur sitesi iyi yerlere gelmiştir.

Vote

6

3

tatil-sepeti-logo-1280x720-1588258799.jpg

Tatil Sepeti

En iyi tatil siteleri arasına giren  2002 yılında açılan tatilsepeti.com, 2004’ten bu yana yıllık 20 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 50 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen turizm portalı olmuştur.Yurt içi online satışta sektörün öncülerinden olan tatilsepeti.com olarak, 2009 yılında dünyanın en büyük otel tedarikçilerinden Expedia ile anlaşma yaparak yurt dışı tatil satışına başladık. Turizm gibi rekabetin yoğun olduğu bir sektörde yakaladığımız başarıyla, 2013 yılı Mayıs ayında, Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım alarak büyümemizi hızlandırdık.tatilsepeti.com olara

Vote

2

4

setur-1588259176.jpg

Setur

En iyi tatil siteleri listesine giren turizm alanında her türlü hizmeti bünyesinde bulunduran Setur, dünya çapında elde ettiği başarılarla, Türkiye’nin ilk ve öncü turizm şirketlerinden biri haline gelmiştir. Yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü, uçak bileti satışı, kongre ve etkinlik organizasyonları ve sunulan yerel hizmetler, Setur’un turizm alanında verdiği hizmetlerin çatısını oluşturmaktadır. Ayrıca Abercrombie&Kent, Orient Express markalarının satış hakkına sahip olan Setur, Four Seasons Preferred Partner ve Hyatt Prive üyeliği ile misafirlerine özel avantajlar sunmaktadır.

Vote

2

5

tatil-budur-1588259400.jpg

Tatil Budur

Seyahat ortaklığı Ürün çeşitliliği Giderlerde tasarruf Zaman yönetimi Son dakika fırsatları En uygun ödeme seçenekleri ile rezervasyon olanağı Kalite güvencesi Seçim esnekliği Bilgi güvenliği Görsel zenginlik 7/24 online rezervasyon hizmeti veren tatil budur tatil siteleri listesine girmeyi başarmıştır.Sadece turizm ve hizmet sektörüne hizmet veren. Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlarız. Özel tercihlere çabuk cevap veririz. Fiyat çeşitliliğini yeni projelerle sunarız. 365 gün ücretsiz tatil danışmanlığı yapar.

Vote

2
Bu listede olmasını istediğiniz bir başlık önerebilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )