v-1566857417.jpg

Victor Frankenstein (2015)

Efe Egeli 27 Ağustos 2019

Başlığı Paylaş

Victor Frankestein, Mary Shelley'nin klasikler arasına girmiş gotik romanından uyarlanan filmlerden bir tanesidir. Hikaye bu sefer, 2012 tarihli Doğaüstü filmine imza atan Max Landis'in senaryosuyla beyazperdeye geliyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Şanslı Slevin filminden sonra pek çok televizyon projesinde yer almış Paul McGuigan oturuyor. Filmin genç oyuncuları arasındaysa Jessica Brown Findlay ve Daniel Radcliffe yer alırken, James McAvoy, Andrew Scott, Roderick Turpin ve Mark Gatiss onlara eşlik eden isimler arasında. AYrıca film en iyi James McAvoy filmleri arasındadır.


Victor Frankenstein (2015) Film Fragmanı


Victor Frankenstein (2015) Film Konusu

Victor Frankenstein (James McAvoy) sıradışı fikirleri olan bilim insanı  ve oldukça zeki yardımcısı Igor Strausman (Daniel Radcliffe) insanlığa hizmet edebilmek için ölümsüzlüğü bulabilmenin peşine tutkuyla düşmüşlerdir. Ancak zaman geçtikçe Victor’un takıntıya dönüşen ısrarı başta kendisi olmak üzere herkes için tehlikeli sonuçlar doğuracaktır. Yalnızca Igor, Victor’u aklını kaybetmekten ve yarattığı canavardan kurtarabilme gücüne sahiptir.


Frankenstein Film Bilgileri

Vizyon Tarihi: 11 Aralık 2015

Tür: Fantastik, Macera, Korku

IMDb: 6.0

Rotten Tomatoes: %26

Yönetmen: Timur Bekmambetov

Oyuncular: iffeDaniel Radcliffe, James McAvoy, Jessica Brown Findlay James Mc Jessica Brown Findl

Victor Frankenstein (2015), Victor Frankenstein (2015) izle, Victor Frankenstein (2015) film, frankestein, en iyi filmler, film önerisi, en güzel film
Yorumlar ( 0 )