yachthotels-1560349142.jpg

Yacht Classic Hotel - Fethiye

Melike Güney

Başlığı Paylaş

Yaklaşık çeyrek asırdır Fethiye’de hizmet veren Yacht Classic Hotel, yılların tecrübesi ile misafirlerine unutulmaz günler yaşatıyor. Denize sıfır bir konumda yer alan otel, oldukça şık bir dekorasyonla görsel zevklere de hitap ediyor. Fethiye’nin binlerce yıllık tarihi dokusunu da kendi içerisinde yansıtmayı başaran otel, Fethiye Otogarı’na sadece 3 km, Dalaman Havalimanı’na ise 55 km mesafede yer alıyor.

Evcil hayvanıyla tatil gelmek isteyenler bu oteli listelerinden silmeli. Zira otele evcil hayvan sokulmasına izin verilmiyor. Restoran, bar, hamam, spa merkezi, sauna, pool bar gibi hizmetlerden ücretli yararlanabileceğiniz otel pek çok gezilecek mekana yakın bir konumda bulunuyor. 

Fethiye Balık Pazarı, Fethiye Kalesi, Fethiye Müzesi, Kral Amyntas Kaya Mezarları otelde konaklarken gezilebilecek mekanlara örnek olarak verilebilir. Ayrıca tatil sırasında da çalışmak zorunda olanlar için bir adet kütüphane bulunuyor otelde. 

Havalimanına uzak bir yerde olması nedeniyle isteğe bağlı transfer servisleri bulunur. Ayrıca otel dışına ulaşım için de çeşitli bölge servisleri hizmet vermektedir. Birden fazla dil bilen personelleri ile tüm dünyadan ülkemize gelen turistleri ağırlamayı hedefleyen bu otel gerçekten de takdiri ve Fethiye’deki oteller arasında üst sıralarda yer almayı hak ediyor. 

Toplamda 40 odası bulunan ve aslında küçük diyebileceğimiz Yacht Classic Hotel Fethiye’de tatil yapmak isteyenler için mutlaka listede yer alması gereken bir seçenek.

Yorumlar ( 0 )