The-Ritz-Hotel-Londra-1554368129.jpg

The Ritz Hotel, Londra

Dursun Çimen

Başlığı Paylaş

Avrupa’da romantik bir evlilik töreni hayal edenler için önemli bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Londra’nın en ünlü sembollerinden birisi olan otel, zarif ve cazibeli yapısı ile ziyaretçilerini büyülemeyi başarıyor. Yılın belirli dönemlerinde dünyaca ünlü yıldızlara ve sanatçılara da ev sahipliği yapan The Ritz Hotel’de lüks odaların yanı sıra balo salonu işlevi gören özel bir restoran bulunuyor. 


Kutlama, tören gibi etkinliklere ev sahipliği yapan bu restoran sizin evliliğiniz için de kapılarını açabilir. Ayrıca restoranın Londra’da bulunan Green Park’a bakması nedeniyle eşsiz bir manzarası vardır. Otelde yüz bakımı, vücut masajları, manikür, pedikür ve profesyonel makyaj gibi hizmetler de yer alıyor. Otelin her konuğuna 2 personel sağlaması ise en sevilen özelliklerinden birisi. Bu sayede rahat ve güvenilir bir konaklama imkanını da yakalamış oluyorsunuz. 


Kültürel aktivitelerden uzak kalmayanlar ise tesisin yakınlarında bulunan West End tiyatrolarından yararlanabilir. Ayrıca tıpkı The Plaza Hotel’de olduğu gibi Apple, H&M, Zara, Burberry ve Cartier gibi ünlü markalar otelin yakınında bulunuyor. Otel ayrıca Londra’da bulunan oteller içerisinde en yüksek fiyat/performans oranına sahip. Londra şehrinde romantik bir evlilik töreni, balayı yada evlilik teklifi hayal ediyorsanız, The Ritz Hotel sizin için uygun

Yorumlar ( 0 )