IMG_20181207_145116-1567330696.jpg

Veronika Ölmek İstiyor

Tarık Kamanlı

Başlığı Paylaş

Veronika, hayatında her istediği yolunda gidiyor gibi görünen, yakışıklı erkekler ile takılan genç bir kadındır. Fakat bu durumdan kendisi hiç mutlu değildir. Veronika'yı değerli ve mutlu hissettirebilen bir olay olmamasına karşın Veronika bu durumdan mutlu değildir. Bunları düşünerek bir intihar girişiminde bulunan Veronika uyandığında kendini bir akıl hastanesinde bulur. Ömrünün az kaldığını öğrenen Veronika, akıl hastanesinde kaldığı süre boyunca başkalarını tanıyarak bakış açısını değiştirecektir.

Veronika Ölmek İstiyor Kitabı Yorumları

“Paulo Coelho’nun ustalığı, herkese seslenebilmesinden kaynaklanıyor. Sevecen, ama etkili bir öğretmen. Kitapları tüm dünyada 100 milyon satmış olan Coelho’nun şaşırtıcı çekiciliğinin nedeni de bu olsa gerek.”

Paulo Coelho’nun ülkemize yakın bir coğrafyada, Bosna ve Slovenya’da geçen Veronika Ölmek İstiyor adlı romanı, var oluşumuzun her dakikasına yaşam ile ölüm arasında bir seçim olarak yaklaşıyor. Toplumun alışılmış kalıplarının dışına çıkan, farklı düşünceleri yüzünden önyargıları göğüslemek zorunda kalan insanları anlatıyor.

Veronika Ölmek İstiyor Kitabı Hakkında

Sayfa Sayısı: 203

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe

Yayınevi: Can Yayınları

Sayfa Sayısı : 203

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe


Veronika Ölmek İstiyor, Veronika Ölmek İstiyor kitabı, Veronika ölmek istiyor kitabı yorumları, Veronika ölmek istiyor kitabı özet, en iyi kitap, Kitap Önerileri
Yorumlar ( 0 )