Zootopia Zootropolis (2016)-1566940154.jpg

Zootopia / Zootropolis (2016)

Aslı Baran

Başlığı Paylaş

Zootopia hayvanların bir arada yaşadığı çok büyük bir şehirdir. Bu şehirde yaşayan bir tavşan olan Judy Hopps polis olmak istemektedir. Nick adlı tilki ise küçük dolandırıcılık işleri yaparak köşeyi dönmeyi hedeflemektedir. Bir gün Nick, işlemediği bir suçla itham edilir. Nick adını temize çıkarmak, Judy ise davayı çözmek için daha önceden hiç tahmin edemeyecekleri bir işbirliği yapmak zorunda kalırlar. En iyi animasyon filmleri arasında yer alan zootopia'yı izlemenizi tavsiye ediyoruz.


Zootopia / Zootropolis (2016) Film FragmanıZootopia / Zootropolis (2016) Film Konusu

Zootopia, medenileşmiş ve teknoloji kullanabilen hayvanların bir arada yaşadığı bir şehirde yaşanan ilginç bir polisiye öyküsünü perdeye taşıyor. Konuşkan tilki Nick'in, üzerine atılan bir suçtan sıyrılma çabası anlatılıyor. Zootopia bir fil kadar büyük ya da bir arı kadar küçük olanların bile istediği her şeyi yapabileceği türden bir yerdir. İyimser Polis Memuru Judy Hopps buraya geldiğinde, büyük ve sert mizaçlı hayvanların olduğu bir yerde polis olmanın hiç de kolay olmadığını fark eder. Kendini ispatlayabilme fırsatını elde edebilmek için, geveze ve numaracı tilki Nick Wilde ile ortak olma pahasına önemli ve gizemli bir olayı çözmeye çalışacaktır. 


Zootopia / Zootropolis (2016) Film Bilgileri

Vizyon Tarihi: 10 Haziran 2016

Tür: Animasyon, Aile, Komedi

IMDb: 8

Rotten Tomatoes: %97

Yönetmen: Byron Howard, Rich Moore

Oyuncular:  Aysun Topar, Cem Yılmaz, Fatih Özacun

Zootopia / Zootropolis (2016), Zootopia / Zootropolis (2016) izle, Zootopia / Zootropolis (2016) filmi, zootopia izle, en iyi animasyon izle, en iyi film, animasyon film
Yorumlar ( 0 )